Menu

Alpro

Mandlový nápoj

1000 ml
7.99 Kč/100 ml
Popis

Sladký život je báječný, ale čas od času neuškodí trošku mandlové hořkosti. Seznam se s Alpro mandlovým nápojem. Připravili jsme ho z jemně upražených středomořských mandlí, jejichž chuť je esencí oříškovosti. Navíc má nízký obsah cukrů a přirozeně nízký obsah tuku. Vychutnej si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka - v cereáliích, ve smoothie nebo prostě jen tak.

Naše mandle pochází ze středomořských tradičních mandlových sadů. Mandle potřebují k růstu mnoho vody, je zde však tolik přírodních dešťových srážek, které zajistí 90% zavlažování bez naší pomoci. A to se zamlouvá nám, stejně jako naší planetě. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • Vegetariánské
  • Přirozeně s nízkým obsahem tuku
  • Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
  • Zdroj vápníku
  • Obsahuje vitamíny B2, B12,E a D

Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu! Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

Použití

Před použitím protřepejte. Produkt je možné použít za tepla i za studena, vhodný na kulinářské využití jako možná alternativa mléka.

Vlastnosti
BEZ LAKTÓZY BEZ LAKTÓZY
BEZ LEPKU BEZ LEPKU
VEGAN VEGAN
Složení

Pitná voda, Mandle (2,3%), Cukr, Vápník (fosforečnan vápenatý), Mořská sůl, Stabilizátory (karubin, guma gellan), Emulgátor (lecitiny), Přírodní aroma, Vitaminy B2, B12, E, D2

Zdroj vápníku a vitaminů

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty na 100 ml
Energetická hodnota 93 kJ / 22 kcal
Tuky 1,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 2,4 g
z toho cukry 2,4 g
Vláknina 0,4 g
Bílkoviny 0,4 g
Sůl 0,14 g
Vitamíny:  
D2 0,75 µg*
E 1,8 mg*
riboflavin (B2) 0,21 mg*
B12 0,38 µg*
Minerální látky:  
vápník 120 mg*
* = 15% referenční hodnoty příjmu  
Laktóza 0 g
Skladování

Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte při teplotě do max. 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce při teplotě od 1°C do 7°C a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Danone a.s.
V Parku 2294/2 148 00 Praha 4 - Chodov Česká republika

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188110835