Zubní pasta Sensitive Whitening s fluoridem

elmex
75 ml
17.20 Kč/10 ml
Popis

elmex® Sensitive s aminfluoridem zuby chrání díky klinicky ověřenému složení pro ochranu před citlivostí zubů. Účinné složení pomáhá nepřetržitě posilovat zuby a chránit je před zubním kazem. Jemné částečky zajišťují účinné a šetrné čištění, které odstraňuje zubní plak. Její unikátní složení pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů. Proč se zuby stávají citlivými? Při ustupování dásní se zubní krčky, tedy oblast zubů, která je normálně chráněna, odhalí a stanou se zranitelnějšími. V takové situaci mohou studené/teplé nebo kyselé podněty či dotek způsobovat bolest. Také se mohou rychleji rozvíjet kazy dentinu. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive spolu s kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive.

  • Zubní pasta na citlivé zuby s klinicky prokázanou ochranou citlivých zubů.
  • S aminfluoridem.
  • Udržuje přirozenou bělost zubů.
  • S pečlivě vybranými složkami.
  • Klinicky prokázaná účinnost.
Použití

Co doporučují odborníci v případě citlivých zubů? Používat speciální zubní pastu pro citlivé zuby. Čistit zuby šetrně pomocí měkkého zubního kartáčku. Pro dodatečnou ochranu používat spolu se speciální ústní vodou.

Složení

Aqua Hydrated silica Sorbitol Hydroxyethylcellulose Olaflur Aroma Cocamidopropyl betaine Saccharin Limonene CI 77891 Obsahuje: olaflur (aminfluorid), koncentrace fluoridu: 1400 ppm F¯

Upozornění

Nevhodné pro děti do 7 let.

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 08714789926278