Menu

elmex

Zubní pasta s fluoridem Sensitive Whitening duopack 2x 75 ml

150 ml
132.67 Kč/100 ml
Popis

Citlivé zuby mohou způsobit nepříjemné pocity a ovlivnit váš každodenní život. S pomocí zubní pasty elmex® Sensitive můžete získat 24hodinovou* ochranu před citlivostí zubů, kterou hledáte. Citlivost zubů je často způsobena ustupujícími dásněmi, které jinak chrání zubní krčky vašich zubů. V případě ústupu dásní se zubní krčky obnaží a stanou se zranitelnými vůči horkým, studeným, kyselým nebo sladkým podnětům, což může způsobit bolest nebo nepříjemné pocity. Zubní pasta elmex®Sensitive pro citlivé zuby byla vyvinuta s technologií Neo-Aminex™ a nabízí trojí ochranu:

  1. Je klinicky prokázáno, že zubní pasta chrání před citlivými zuby po dobu 24 hodin*.
  2. Díky fluoridu pomáhá tato zubní pasta pro citlivé zuby průběžně posilovat vaše zuby a chránit je před zubním kazem.
  3. Jemné částečky zajišťují účinný a šetrný čisticí účinek, který pomáhá odstraňovat plak při pravidelném čištění zubů.

Kromě jemného čištění a ochrany má zubní pasta elmex® Sensitive Gentle White speciální čisticí složení, které šetrně a účinně odstraňuje povrchové skvrny a pomáhá obnovit přirozenou bělost vašich zubů. S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat. Se zubní pastou elmex® Sensitive Gentle White můžete nyní získat ochranu, kterou potřebujete.

*Při pravidelném čištění zubů 2x denně.

Použití

Co doporučují odborníci v případě citlivých zubu? Používat speciální zubní pastu pro citlivé zuby. Čistit zuby šetrně pomocí měkkého zubního kartáčku. Pro dodatečnou ochranu používat spolu se speciální ústní vodou. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive spolu s kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Složení

Hydrated Silica, Sorbitol, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm

Upozornění

Nevhodné pro děti do 7 let.

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 08714789985077