Zubní pasta Caries Protection s fluoridem

elmex
75 ml
15.87 Kč/10 ml
Popis

Zubní pasta elmex® CARIES PROTECTION s vysoce účinným aminfluoridem byla vyvinuta speciálně pro ochranu před zubním kazem. Rychlým vytvořením ochranné vrstvy remineralizuje zuby a současně pomáhá zabraňovat ztrátě minerálů. Posiluje tak sklovinu a činí zuby odolnějšími vůči zubnímu kazu. Co je příčinou zubního kazu? Vznik zubního kazu ovlivňuje příjem cukrů z potravin. Při tvorbě zubního kazu dochází ke ztrátě minerálů ze zubů. Zubný kaz nevznikne přes noc, ale vyvíjí se delší dobu. V počáteční fázi je dokonce možné proces jeho tvorby zastavit a zvrátit. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Caries Protection spolu s kartáčkem elmex® a nakonec ústní vodu elmex® Caries Protection.

 

Použití

Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Caries Protection spolu s kartáčkem elmex® InterX a nakonec ústní vodu elmex® Caries Protection. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Použití pro děti od 7 let věku.

Složení

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin. Contains: Olaflur Total Fluoride content: 1400 ppm

Upozornění

Použití pro děti od 7 let věku.

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 04007965454004