MAM

Zubní kartáček Baby's Brush, 6m+

1 ks
139 Kč/ks
Popis

Veselé čištění s medvídkem Brushym - naučte své dítě, jak si čistit zoubky! Kartáček MAM Baby‘s Brush se zábavným designem můžete snadno používat již od prvního zoubku. Díky protiskluzovému materiálu a ergonomickému tvaru rukojeti se kartáček snadno drží a podporuje tak samostatné čistění. Malá kulatá hlava kartáčku je vhodná pro dětská ústa a obsahuje extra jemné štětinky, které účinně odstraní plak i bakterie. Červené štětinky značí doporučené množství zubní pasty. Součástí balení je i bezpečnostní kryt, který pomáhá dítěti k udržení bezpečné vzdálenosti od zadní části úst. Vyvinuto ve spolupráci s lékařskými odborníky.

Dětský zubní kartáček Baby‘s Brush na zuby lze používat již od 1. zoubku. Měkké, zaoblené štětiny čistí první zoubky a odstraňují plak a bakterie.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Použití

Zubní kartáček pravidelně měňte (po 1–2 měsících používání).

Složení

Všechny výrobky MAM jsou vyrobeny z materiálů neobsahujících bisfenol A.

Upozornění

Dítě by si mělo zuby čistit pod dohledem dospělého. Nenechávejte male dítě chodit nebo lézt se zubním kartáčkem v ústech.

Výrobce

Mark Distri, spol. s r.o.
Pod Belárií 784/2
143 00 Praha 4

Vyrobeno
Německo
EAN 09001616281402