Menu

Old Spice

Voda po holení Whitewater

100 ml
24.90 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:229.00 Kč
Popis

Dopřej si nezapomenutelnou vůni parfémové kvality a voňtastické sebevědomí s vodou po holení Old Spice Whitewater pro muže. S mocnou vůní parfémové kvality ti tato voda pomůže, ochladit, stimulovat a osvěžit pokožku po holení. Nanes na obličej a krk jako součást pravidelné péče, abys dosáhl okamžitého osvěžení. Tvoje pokožka je osvěžená, takže se můžeš soustředit na vyšší cíle, jako je uzavírání velkých obchodů nebo učení delfínů lidské řeči. Vyzkoušej Old Spice Whitewater a jeho vůni parfémové kvality a vydej se na cestu za dobrodružstvím vůně! Díky této osvěžující vůni s čerstvými tóny vody, santalového dřeva, citrusů a jantaru budeš vonět neodolatelně jako zpěv sirén!

  • Plácnutí svěžesti po holení. Jelikož je vyrobená s vůní parfémové kvality, dokáže voda po holení Old Spice ochladit, stimulovat a osvěžit pokožku, takže můžeš do dne vkročit s nezastavitelnou energií!
  • Vyzkoušej Old Spice Whitewater a jeho vůni parfémové kvality a vydej se na cestu za dobrodružstvím vůně! Díky této osvěžující vůni s čerstvými tóny vody, santalového dřeva, citrusů a jantaru budeš vonět neodolatelně jako zpěv sirén!
  • Ušetři čas s rychleschnoucím přípravkem po holení! Zařaď vodu po holení Old Spice do své pravidelné péče po holení a začínej svůj den plný svěžesti a hezké vůně!
  • Používej na obličej a krk po každém holení, pak žasni nad svou krásou v zrcadle a poplácej se za to, že jsi ztělesněním sebelásky
Použití

Po holení naneste na ruce a aplikujte na obličej a/nebo na krk.

Složení

Alcohol Denat., Aqua, Parfum, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Limonene, Linalool, T-Butyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Allantoin, Lactic Acid, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Sodium Hydroxide, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Cinnamal, Denatonium Benzoate

Upozornění

HOŘLAVÝ. Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Zamezte styku s očima. Při zasažení okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Skleněná nádoba: zacházejte s výrobkem opatrně. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

Vyrobeno
Polsko
EAN 05000174440256