K-beauty dekorativní kosmetika rom&nd v prodejnách ROSSMANN!

Sdílet na Facebooku

22. ledna 2024

Zaznamenali jste úspěch K-beauty produktů? Nově v našich prodejnách a na e-shopu najdete korejskou dekorativní kosmetiku rom&nd!

K-Beauty je zkratka používaná pro označení korejského kosmetického průmyslu a kosmetických produktů pocházejících z Jižní Koreje. Tento termín zahrnuje širokou škálu kosmetických výrobků, od péče o pleť, make-up, po výrobky na vlasy a tělo. Korejské produkty péče o pleť i dekorativní kosmetiky jsou známe pro své inovativní složení, využití zajímavých složek, jako jsou byliny a rostlinné extrakty.

Obr. 1

Nově exkluzivně v prodejnách ROSSMANN najdete korejskou značku dekorativní kosmetiky rom&nd, kterou v roce 2016 založila influencerka a vizážistka Saerom Min. Rom&nd vás okouzlí svými živými a zářivými barvami a širokým produktovým portfoliem. Nabízí vysoce kvalitní produkty, které podtrhují jedinečnou krásu každé ženy. Rom&nd nabízí široký výběr produktů pro líčení: od rtů, očí až po obličej. Největším trendem jsou hlavně "Juicy Lasting Tints" - lesky na rty.

Obr. 2

Juicy Lasting Tints u nás najdete ve třech odstínech: O7 JUJUBE, 06 FIGFIG a 25 BARE GRAPE. Jestli se nemůžete rozhodnout zda zvolit rtěnku nebo lesk, řešením je vysoce pigmentovaný lesk na rty, který dodává rtům sytou barvu jako rtěnka, a zároveň se leskne jako lesk. Spolehlivě odolává rozmazávání, potěší vás svou výdrží, a výběr barev vás nadchne. 

 

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích