Alpro

Sójový nápoj s čokoládovou příchutí

1 l
7.99 Kč/100 ml
Popis

O našem čokoládovém sójovém nápoji můžeme říct tři slova: pojď do něj! Seznam se s Alpro sójovým nápojem s čokoládovou příchutí. Rozhodnutí přejít na rostlinnou alternativu mléka oceňujeme a určitě máš spoustu důvodů se díky tomu cítit prostě skvěle. Je to dobré pro tebe i pro planetu. A teď si pojď dopřát vychlazenou sklenici plnou bohaté čokoládové chuti. A nebo si vylepšíš své ranní cereálie? Proč ne?

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • Vegetariánské
  • Přirozeně s nízkým obsahem tuků
  • Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
  • Zdroj vápníku.
  • Obsahuje vitamíny B2 a D.

Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

 

Vlastnosti
BEZ LAKTÓZY BEZ LAKTÓZY
BEZ LEPKU BEZ LEPKU
VEGAN VEGAN
Složení

Pitná voda, Cukr, Loupané SÓJOVÉ boby (5,8%), Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (1,5%), Uhličitan vápenatý, Stabilizátory (karagenan, guma guar, xanthan), Aroma, Mořská sůl, Regulátor kyselosti (hydrogenfosforečnan draselný), Vitaminy (riboflavin (B2), B12, D2), Přírodní aroma

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 MLT
Sacharidy 7,8 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
Tuky 1,8 g
Vláknina 0,9 g
Bílkoviny 3,1 g
Sůl 0,14 g
Sacharidy, z toho cukry 7,5 g
Vápník 120,0 mg
Vitamin B2 0,21 mg
Vitamin B12 0,38 μg
Vitamin D 0,75 μg
Energetická hodnota 255,0 kJ / 61,0 kcal
Skladování

Uchovávejte do max. 25°C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7°C) a spotřebujte do 5 dnů. Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4-Chodov Česká republika

Vyrobeno
Francie
EAN 05411188300328