Hami

Příkrm penne s mořskou štikou, rajčaty a cuketou

250 g
Popis

Zelenina by měla být ideálně prvním nemléčným příkrmem, se kterým se Vaše děťátko seznámí. Jemné pyré ze zeleniny v kojenecké kvalitě je proto tou nejlepší první volbou pro Vašeho drobečka. Vhodné je začínat například s mrkvičkou, hráškem, dýní nebo bramborem. Někdy to ale může trvat až 15 ochutnání, než si dítě na zeleninu zvykne a než si ji skutečně oblíbí. Různé druhy zeleniny obsahují různé druhy vitamínů a minerálních látek, proto je důležité zeleninu v jídelníčku dítěte střídat. Dítě si potom i rychleji zvyká na nové chutě. Chutnou zeleninu do této dobroty jsme pečlivě vypěstovali a kontrolovali už od semínka. V Hami BIO řadě používáme jen ty nejlepší suroviny získané z ekologického zemědělství. Maso do našich příkrmů pečlivě vybíráme a pochází jen z prověřených BIO farem. Poté jsme vše šetrně povařili, abychom zachovali chuť a teď se pro vaše miminko stává první ochutnávkou velkého světa. Vstříc upatlaným prstíkům! HAMI BIO masozeleninový příkrm Penne s mořskou štikou rajčaty a cuketou je vyroben z BIO surovin vysoké (kojenecké) kvality, které pochází z ekologického zemědělství, neobsahuje přidanou sůl a je 100% bez konzervantů (dle požadavků legislativy). Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

  • 100% bez konzervantů dle legislativy
  • Ryby z volného rybolovu
  • Zelenina vařená v páře
  • Bez přidané soli
  • Bez mléčné složky
  • 100% bez konzervantů dle legislativy
  • Od ukončeného 12. měsíce
Použití

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Složení

Složení ve 100 g výrobku:, Rajčata 23,9 %, Cuketa 23 %, Voda, Těstoviny (PŠENIČNÁ mouka, VAJEČNÝ bílek) 13,8 %, MOŘSKÁ ŠTIKA KANADSKÁ (MERLUCCIUS PRODUCTUS) 9 %, Mrkev 7 %, Cibule 3 %, Kukuřičný škrob, Řepkový olej, Oregano

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 g
Sodík 0,02 g
Sacharidy 7,5 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Tuky 1,9 g
Vláknina 0,9 g
Bílkoviny 2,7 g
Sůl 0,05 g
Sacharidy, z toho cukry 1,7 g
Energetická hodnota 251,0 kJ / 60,0 kcal
Skladování

Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz víčko. Skladujte v suchu při pokojové teplotě (max. 25 °C).

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4 - Chodov

Vyrobeno
Polsko
EAN 05900852061608