Allnature

Epsomská sůl

1 kg
15.90 Kč/100 g
Popis

Bezbarvá a dobře rozpustná krystalická látka bez vůně s hořkou chutí. Vzhledem k potravinářské kvalitě je vhodná k vnějšímu i vnitřnímu použití. Epsomská minerální sůl s vysokým obsahem hořčíku a síranu má širokou škálu využití. Ideální je do koupele pro uvolnění svalů, odbourání stresu a detoxikaci. Koupel nohou v Epsomské soli pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a ničí bakterie způsobující jejich zápach. Lze použít na celé tělo i jako peeling. Při vnitřním použití působí jako účinné projímadlo.

  • Potravinářská kvalita
  • Do koupele
  • Regenerace svalů
  • Vnitřní i vnější použití
Použití

Způsob použití:

Pro pomoc při zácpě u dospělých rozmíchejte 2-6 kávových lžiček (10 - 30 g) Epsomské soli v 250 ml vody. Ihned vypijte. Projímavý účinek se dostaví v rozmezí 30 minut do 6 hodin.

Koupel v Epsomské soli: Napusťte vanu teplou vodou a přisypte Epsomskou sůl. Na každých 25-30 kg váhy připadá 0,5 hrnku (1 dcl) soli. Na koupel si vyhraďte alespoň 40 minut. Dojde tak k maximální eliminaci toxinů a absorbování minerálů z vody.

Tip! Peeling z Epsomské soli: nasypte malé množství Epsomské soli do dlaně, navlhčete a vmasírujte do pokožky.

Složení

Síran hořečnatý heptahydrát - hořká sůl (MgSO₄ x 7H₂O)

Skladování

Skladujte v suchu v uzavřené dóze.

Upozornění

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte vnitřně bez konzultace s lékařem. Neužívejte při střevních potížích a zánětech střeva.

Výrobce

Allnature, s.r.o.
Březhradská 148 503 32 Hradec Králové Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 08594182009873