Menu

ISANA

Lak na vlasy s výtažky z bambusu

250 ml
19.96 Kč/100 ml
Popis

Extra silný lak na vlasy s výtažky z bambusu zaručí vašemu účesu dlouhotrvající tvar. Lak zbytečně vlasy nezatěžuje a neslepuje. Jeho speciální receptura zajistí flexibilní a bohatý objem pro váš stylový účes až 48 hodín.

Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

 

Použití
Nastříkejte ze vzdálenosti cca 30 cm na suché vlasy. Pro větší objem předkloňte hlavu a nastříkej do vlasů, nebo přímo ke kořínkům.
Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
Hořlavé látky Hořlavé látky
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, DIMETHYL ETHER, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AQUA, AMINOMETHYL PROPANOL, PANTHENOL, BENZOIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, BAMBUSA ARUNDINACEA LEAF EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Francie
EAN 04305615716480