Menu

NIVEA

Lak na vlasy Care & Hold

250 ml
41.60 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:99.90 Kč
Popis

Nivea® Lak na vlasy Care & Hold aktivně o vlasy pečuje, regeneruje vlasovou strukturu a posiluje až na 24 hodin bez lepivého pocitu. Snadno se vyčesává.

Použití

Umyjte: Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud vlasy nejprve umyjete NIVEA Pečujícím šamponem Hairmilk pro váš typ vlasů. Stylujte: Na vlhké prameny můžete použít NIVEA Pěnové tužidlo DIAMOND VOLUME CARE pro extra silnou fixaci a lesklý vzhled plný objemu. Vytvarujte: Takto připravené vlasy vysušte fénem do požadovaného tvaru. Chcete objem? Vyzkoušejte fénování v předklonu. Zafixujte: Aplikujte lak na vlasy na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro lepší výsledek při péči použijte přípravky ze stejné řady.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aqua, Panthenol, Niacinamide, Pantolactone, Isopropyl myristate, Citric acid, Aminomethyl propanol, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl alcohol, Geraniol, Alpha-isomethyl ionone, Parfum

Upozornění

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Radlická 354/107b 150 00 Praha 5

Vyrobeno
Portugalsko
EAN 09005800283685