Menu

Dove

Krémové mýdlo Original multipack 4x 90 g

360 g
24.97 Kč/100 g
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Vychutnejte si pocit hedvábně jemné a hebké pokožky s tabletami Dove. Spojení jemných čisticích složek a ¼ hydratačního krému spolu s jemnou pudrovou vůní, typickou pro Dove zanechává pokožku jemnější, hladší a dokonale čistou. Není to mýdlo, ale krémová zkrášlující tableta. Dove věří, že mytí pokožky by mělo být zároveň příležitostí, jak si udělat chvilku pro sebe. Proto jsme vyvinuli krémovou tabletu Dove Original. Tato šetrná tableta je kombinací jemných čisticích složek a ¼ hydratačního krému s jemnou pudrovou vůní, která je pro Dove typická. Nyní je složení Dove tablet ještě udržitelnější s čisticími složkami rostlinného původu, PETA Vegan certifikací a z 99% biologicky rozložitelným složením.

  • ¼ hydratačního krému a jemné čisticí složky
  • Jemná pudrová vůně, typická pro Dove
  • 99% biologicky odbouratelné složení
  • PETA Vegan certifikace
  • Papírový plně recyklovatelný obal

 

 

Použití

Nejdříve si navlhčete ruce a poté jemně promněte v dlaních krémovou tabletu Dove Original, dokud se nenapění. Vzniklou pěnu naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Složení

Sodium lauroyl isethionate, Stearic acid, Sodium stearate, Sodium palmate, Aqua, Sodium isethionate, Lauric acid, Cocamidopropyl betaine, Parfum, Sodium palm kernelate, Sodium chloride, Glycerin, Tetrasodium etidronate, Tetrasodium EDTA, Zinc oxide, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18, Praha 8 - Libeň,180 00

EAN 08720181481529