Menu

Alterra Naturkosmetik

Krém na opalování SPF30

75 ml
17.20 Kč/10 ml
Popis

Opalovací krém s ochranným faktorem 30 s BIO mandlemi a ibiškem, s vyváženým poměrem UVA a UVB poskytuje okamžitou ochranu Vaší pokožky před spálením.
Voděodolný. Certifikovaná přírodní kosmetika. 

Použití

Naneste dostatečné množství na pokožku před opalováním. Nanesení nižšího množství snižuje ochranný účinek. Opakovaně nanášejte obzvláště při pocení a po koupání a osušení, aby byla zachována potřebná ochrana.

 

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
GREEN BRANDS GREEN BRANDS
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Titanium Dioxide, Helianthus Annuus Seed Oil *, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Magnesium Sulfate, Rheum Officinale Root Extract *, Olea Europaea Leaf Extract *, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Limonene ** , Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Citronellol **, Benzyl Salicylate **, Parfum **.

*suroviny z ekologického zemědělství
** parfémy z přírodních esenciálních olejů

Upozornění

Vyhýbejte se intenzivnímu polednímu slunci. Kojence a malé děti chraňte před slunečním zářením, používejte opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem (větším než SPF 25) a ochranný oděv. Ani opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem neposkytují úplnou ochranu. I přes použití opalovacích přípravků nezůstávejte dlouho na slunci. Zamezte kontaktu s očima. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Nechte přípravek důkladně vstřebat, především před pobytem ve vodě. Zamezte kontaktu s oděvy, textiliemi a jinými povrchy. Po úplném vstřebání přípravku se mohou tvořit trvalé skvrny.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika.

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615744148