Menu

Durex

Kondomy Feel Thin Classic

3 ks
39.67 Kč/ks
Popis

Kondomy Durex Feel Thin ve standardní velikosti. Snažíme se dělat správnou věc tím, že získáváme latex zodpovědným způsobem. Každý kondom je 100% elektronicky testován.

Zdravotnický prostředek certifikovaný SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EHS pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob. Pečlivě čtěte návod k použití.

Použití

Stiskněte & protlačte pro návod k použití. Uzavřete pro pozdější použití. Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám.

Skladování

Uchovávejte na chladném místě.

Upozornění

Kondomy mohou představovat nebezpečí udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Žádná metoda antikoncepce nemůže zaručit 100% ochranu před těhotenstvím, HIV nebo infekčními chorobami, kondomy nabízejí nejlepší ochranu pouze při vaginálním styku. Každý kondom používejte pouze jednou. Pro bezpečné použití si prosím přečtěte návod k použití a dodržujte datum použitelnosti na balení a na ochranné fólii.

Certifikováno SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EEC pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob. Nemedicínské použití nebylo hodnoceno.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Čína
EAN 05997321773384