Menu

Durex

Kondomy Feel Thin

12 ks
25.75 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:309.00 Kč
Popis

Kondomy Durex Feel Thin ve standardní velikosti. Najděte kondom, který vám nejlépe padne Každý z nás je jiný, proto výběr správného tvaru a velikosti vždy zajistí lepší ochranu i pohodlí.

Získávání zdrojů: Významně se podílíme na ochraně pro vás i pro naši planetu. Snažíme se dělat správnou věc tím, že získáváme latex zodpovědným způsobem, který je přínosem pro místní komunity.

Durex kvalita:  Každý kondom je 100 % elektronicky testován. U každé šarže se provede dalších 5 testů kvality. Latex Průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu.

Voní lépe: Způsob, kterým vyrábíme kondomy Durex, zlepšuje jejich vůni.

Zdravotnický prostředek certifikovaný SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EHS pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob. Pečlivě čtěte návod k použití.

Použití

Stiskněte & protlačte pro návod k použití. Uzavřete pro pozdější použití. Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Umístění loga Durex na fólii Vám pomůže nasadit kondom správnou stranou hned na první pokus. Logo indikuje spodek kondomu. Před použitím Používejte pouze lubrikanty doporučované pro používání s kondomy. Při análním sexu použijte další lubrikaci na vnější stranu kondomu. Likvidace Kondom je pouze na jedno použití. Vyhoďte fólii a použitý kondom do odpadkového koše. Nesplachujte do záchodu.

Skladování

Uchovávejte na chladném místě.

Upozornění

Kondomy mohou představovat nebezpečí udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Thajsko
EAN 05900627096927