Menu

Durex

Kondomy Classic

12 ks
20.75 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:249.00 Kč
Popis

Najděte kondom, který vám nejlépe padne. Každý z nás je jiný, proto výběr správného tvaru a velikosti vždy zajistí lepší ochranu i pohodlí. Kondomy Durex Classic v standardní velikosti s tvarem Easy-On pro větší komfort.

Získávání zdrojů: Významně se podílíme na ochraně pro Vás i pro naši planetu. Snažíme se dělat správnou věc tím, že získáváme latex zodpovědným způsobem, který je přínosem pro místní komunity.

Durex kvalita: Každý kondom je 100% elektronicky testován. U každé šarže se provede dalších 5 testů kvality.

Voní lépe: Způsob, kterým vyrábíme kondomy Durex, zlepšuje jejich vůni.

Zdravotnický prostředek certifikovaný SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EHS pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob.

Použití

Stiskněte & protlačte pro návod k použití. Uzavřete pro pozdější použití. Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Umístění loga Durex na fólii Vám pomůže nasadit kondom správnou stranou hned na první pokus. Logo indikuje spodek kondomu.

Před použitím: Používejte pouze lubrikanty doporučované pro používání s kondomy. Při análním sexu použijte další lubrikaci na vnější stranu kondomu. Likvidace Kondom je pouze na jedno použití. Vyhoďte fólii a použitý kondom do odpadkového koše. Nesplachujte do záchodu.

Skladování

Uchovávejte na chladném místě.

Upozornění

Kondomy mohou představovat nebezpečí udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Žádná metoda antikoncepce nemůže zaručit 100% ochranu před těhotenstvím, HIV nebo infekčními chorobami, kondomy nabízejí nejlepší ochranu pouze při vaginálním styku. Každý kondom používejte pouze jednou. Pro bezpečné použití si prosím přečtěte návod k použití a dodržujte datum použitelnosti na balení a na ochranné fólii.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited
Dansom Lane, Hull East Yorkshire HU8 7DS UK

Vyrobeno
Thajsko
EAN 05010232964624