Menu

Durex

Kondomy Classic

18 ks
23.83 Kč/ks
Popis

Najděte kondom, který vám nejlépe padne. Hladké kondomy, tvar easy-on pro snadnější nasazení zakončený rezervoárem. Získávání zdrojů. Významně se podílíme na ochraně pro Vás i pro naši planetu. Snažíme se dělat správnou věc tím, že získáváme latex zodpovědným způsobem, který je přínosem pro místní komunity.

  • Velikost standardní (nominální šířka 56 mm).
  • Lubrikace standardní, silikonový gel.
  • Standardní tloušťka.
  • Průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu.
Použití

Stiskněte & protlačte pro návod k použití. Uzavřete pro pozdější použití. Přečtěte si návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Kondom je pouze na jedno použití. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Durex na fólii vám pomůže nasadit kondom správnou stranou hned na první pokus. Logo indikuje spodek kondomu. Kondom je pouze na jedno použití. Vyhoďte fólii a použitý kondom do odpadkového koše. Nesplachujte do záchodu.

Skladování

Kondomy uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Žádná metoda antikoncepce nemůže zaručit 100% ochranu před těhotenstvím, HIV nebo infekčními chorobami, kondomy nabízejí nejlepší ochranu pouze při vaginálním styku. Každý kondom používejte pouze jednou. Pro bezpečné použití si prosím přečtěte návod k použití a dodržujte datum použitelnosti na balení a na ochranné fólii.

Certifikováno SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EEC pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob. Nemedicínské použití nebylo hodnoceno.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited
Dansom Lane, Hull HU8 7DS East Yorkshire UK

EAN 05052197025491