Menu

Alpro

Kokosový nápoj neslazený

1000 ml
7.99 Kč/100 ml
Popis

Nic by ti nemělo stát v cestě pokud jde o pořádný kokos! Proto je dobré vědět, že když jde o Alpro kokosový nápoj neslazený, tak v cestě vašemu štěstí žádné další cukry navíc nestojí! Můžeš si užívat naplno skvělou osvěžující chuť s kapkou kokosové vody. Navíc je zcela rostlinný, takže planeta si může oddychnout. Super, ne? Nápoj si vychutnej zcela bez výčitek jako alternativu mléka - v cereáliích, ve smoothie nebo prostě jen tak.

Výhody Alpro kokosového nápoje bez cukru:

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100 % rostlinné
  • Vegetariánské
  • Přirozeně s nízkým obsahem tuku
  • Bez cukru nebo přidaných sladidel
  • Zdroj vápníku
  • Zdroj vápníku a vitamínů D a B12. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Naše kokosy pocházejí z jihovýchodní Asie, kde jsou kokosové palmy původním stromem a přirozenou součástí ekosystému. Takto jsou spokojení místní ptáci i včely. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Použití

Podávejte chlazené.

Vlastnosti
BEZ LAKTÓZY BEZ LAKTÓZY
VEGAN VEGAN
Složení

Pitná voda, kokosové mléko 7% (kokosový krém, pitná voda), kokosová voda (2,6%), fosforečnan vápenatý, přírodní kokosové aroma, stabilizátory (guma guar, xanthan, guma gellan), mořská sůl, vitaminy (B12, D2)

Zdroj vápníku a vitaminů B12, D.

 

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty na 100 ml
Energetická hodnota 56 kJ / 14 kcal
Tuky 1,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0,0 g
Bílkoviny 0,1 g
Sůl 0,07 g
Vitamíny:  
D 0,75 µg*
B12 0,38 µg*
Minerální látky:  
vápník 120 mg*
* = 15% referenční hodnoty příjmu  
Laktóza 0 g
Skladování

Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte do max. 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4-Chodov Česká republika

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188128311