Menu

PURINA ONE

Granule pro kočky Urinary Care

800 g
21.75 Kč/100 g
Popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Pro zdravý močový trakt. PURINA ONE® BIFENSIS® Urinary Health je receptura speciálně navržená tak, aby pomáhala udržovat zdravý močový trakt. Pro zdraví vaší kočky je nezbytný vyvážený střevní mikrobiom. Ten má přímý dopad na její imunitní systém. Mikrobiom je tvořen biliony mikroorganismů, které žijí ve střevech a jsou pro každou kočku unikátní. Rovnováha mikroorganismů je důležitá pro dobré zažívání a má pozitivní vliv na imunitní systém a celkovou pohodu vaší kočky. PURINA ONE® BIFENSIS® je vyvážená receptura s prospěšnými bakteriemi - laktobacily, u kterých je vědecky prokázáno, že posilují imunitní systém vasší kočky uvnitř i navenek a pomáhají chránit zdravý střevní mikrobiom.

Pomáhá chránit střevní mikrobiom. Díky prebiotiku z čekanky zlepšuje rovnováhu střevního mikrobiomu. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku. Ty pomáhají omezovat vznik zánětu, který se může objevit také v močovém traktu koček. Pomáhá podporovat fukci ledvin díky antioxidantům. Pomáhá regulovat pH moči a udržovat zdravý močový trakt díky vyváženému poměru minerálů. Je vědecky dokázáno, že laktobacily posilují imunitní systém vaší kočky. Kuře je ve složení na 1. místě, obsahuje kvalitní bílkoviny a aminokyseliny, které pomáhají podporovat a udržovat silné svaly. Díky omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálním vitamínům a minerálním látkám pomáhá udržovat zdravou kůži a lesklou srst. Pomáhá udržovat silné kosti díky minerálním látkám a vitamínu D. Bez přidaných barviv. 

Použití

Krmný návod: Doporučená denní krmná dávka (g/den): hmotnost kočky 2-4 kg: 30-60 g, hmotnost kočky 4-6 kg: 60-85 g, hmotnost kočky 6-8 kg: 85-115 g. Objevte také vysoce kvalitní výživu v kapsičkách Purina ONE - lahodné receptury vyvinuté pro specifické potřeby vaší kočky. Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Složení

Kuře (17 %) (včetně skeletu, masa), sušené drůbeží bílkoviny, pšenice (16 %), kukuřice, sójová mouka, pšeničný lepek, moučka z kukuřičné bílkoviny, živočišné tuky, sušený čekankový kořen (2 %), kukuřičná krupice, rybí tuk (1 %), minerální látky, dochucovací masové výtažky (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:
vit A: 34000
vit D3: 1100
vit E: 667
mg/kg:  
vit C: 140
taurin: 700
síran železnatý monohydrát (Fe) 110
jodičnan vápenatý bezvodý (I:) 1,7
síran měďnatý pentahydrát (Cu) 11
síran manganatý monohydrát (Mn) 40
síran zinečnatý monohydrát (Zn) 100
seleničitan sodný: (Se:) 0,12
Analytické složky:  
protein: 34,0 %
obsah tuku: 14,0 %
obsah anorganických látek: 7,5 %
hrubá vláknina: 2,5 %
omega-3 mastné kyseliny: 0,4 %
omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %

Antioxidanty

Skladování

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Vyrobeno
Itálie
EAN 07613033294235