Menu

PURINA ONE

Granule pro kočky Sterilcat s lososem

800 g
21.75 Kč/100 g
Popis

Kompletní krmivo Pro kastrované/sterilizované kočky. PURINA ONE BIFENSIS® Sterilcat je receptura s výživovým profilem přizpůsobeným pro kastrované/sterilizované kočky. Pro zdravý vaší kočky je nezbytný vyvážený střevní mikrobiom. Ten má přímý dopad na její imunitní systém. Mikrobiom je tvořen biliony mikroorganismů, které žijí ve střevech a jsou pro každou kočku unikátní. Rovnováha mikroorganismů je důležitá pro dobré zažívání a má pozitivní vliv na imunitní systém a celkovou pohodu vaší kočky. PURINA ONE® BIFENSIS® je vyvážená receptura s prospěšnými bakteriemi - laktobacily, u kterých je vědecky prokázáno, že posilují imunitní systém vasší kočky uvnitř i navenek a pomáhají chránit zdravý střevní mikrobiom. PURINA ONE® BIFENSIS® obsahuje vysoce kvalitní suroviny včetně prebiotik z čekanky, které vyživují prospěšné bakterie ve střevech. Díky tomu zlepšují střevní mikrobiom, a tak pomáhají udržovat vaši kočku zdravou. Od dobrého zažívání a silného imunitního systému až po lesklou srst můžete sledovat viditelné výsledky na zdraví vaší kočky dnes i zítra.

Pomáhá chránit střevní mikrobiom. Receptura byla vyvinuta tak, aby pomáhala udržovat funkční metabolismus po kastraci/sterilizaci. Kontrola hmotnosti díky vyššímu* poměru bílkovin k tukům. (*+15 % oproti Adult receptuře). Díky vyváženým minerálním látkám pomáhá udržovat zdravý močový trakt. Je vědecky dokázáno, že laktobacily posilují imunitní systém vaší kočky. Díky prebiotiku z čekanky zlepšuje rovnováhu střevního mikrobiomu. Losos je ve složení na 1. místě, obsahuje kvalitní bílkoviny a aminokyseliny, které pomáhají podporovat a udržovat silné svaly. Díky omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálním vitamínům a minerálním látkám pomáhá udržovat zdravou kůži a lesklou srst. Pomáhá udržovat silné kosti díky minerálním látkám a vitamínu D. Bez přidaných barviv. 

Použití

Krmný návod: Doporučená denní krmná dávka (g/den): hmotnost kočky 4-6 kg: 55-80 g, hmotnost kočky 6-8 kg: 80-105 g, hmotnost kočky 8-10 kg: 105-130 g. Objevte také vysoce kvalitní výživu v kapsičkách Purina ONE - lahodné receptury vyvinuté pro specifické potřeby vaší kočky. Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Složení

Losos (15 %) (včetně hlavy, skeletu, masa), sušené drůbeží bílkoviny, pšenice (14 %), sójová mouka, kukuřice, moučka z kukuřičné bílkoviny, pšeničný lepek, živočišné tuky, sušená řepná dužina, sušený čekankový kořen (2 %), sušená rostlinná vláknina, sušené bílkoviny z lososa, minerální látky, dochucovací masové výtažky (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:
vit A: 34000
vit D3: 1100
vit E: 400
mg/kg:  
vit C: 140
taurin: 700
síran železnatý monohydrát: (Fe:) 110
jodičnan vápenatý bezvodý: (I:) 1,7
síran měďnatý pentahydrát: (Cu:) 11
síran manganatý monohydrát: (Mn:) 40
síran zinečnatý monohydrát: (Zn:) 100
seleničitan sodný: (Se:) 0,12
Analytické složky:  
protein: 37,0 %
obsah tuku: 13,0 %
obsah anorganických látek: 7,5 %
hrubá vláknina: 4,0 %
omega-3 mastné kyseliny: 0,1 %
omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %

Antioxidanty

Skladování

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4

Vyrobeno
Itálie
EAN 07613032756659