Menu

Granule pro kočky Sensitive krůta a rýže

PURINA ONE
800 g
17.88 Kč/100 g
Nejnižší cena za posledních 30 dní:119.00 Kč
Popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. PURINA ONE BIFENSIS® Sensitive je receptura speciálně navržená pro kočky s citlivým zažíváním a sníženou chutí k jídlu. Pro zdraví vaší kočky je nezbytný vyvážený střevní mikrobiom. Ten má přímý dopad na její imunitní systém. Mikrobiom je tvořen biliony mikroorganismů, které žijí ve střevech a jsou pro každou kočku unikátní. Rovnováha mikroorganismů je důležitá pro dobré zažívání a má pozitivní vliv na imunitní systém a celkovou pohodu vaší kočky. PURINA ONE® BIFENSIS® je vyvážená receptura s prospěšnými bakteriemi - laktobacily, u kterých je vědecky prokázáno, že posilují imunitní systém vaší kočky uvnitř i navenek a pomáhají chránit zdravý střevní mikrobiom. Pomáhá chránit střevní mikrobiom. Pevná stolice a o 24 %* méně zápachu během 14 dnů díky přírodní vláknině. * výzkum Purina. Bez přidané pšenice pro lepší snášenlivost krmiva. Velmi dobře stravitelné díky vysoké kvalitě surovin. Je vědecky dokázáno, že laktobacily posilují imunitní systém vaší kočky. Díky prebiotiku z čekanky zlepšuje rovnováhu střevního mikrobiomu. Krůta je ve složení na 1. místě, obsahuje kvalitní bílkoviny a aminokyseliny, které pomáhají podporovat a udržovat silné svaly. Díky omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálním vitamínům a minerálním látkám pomáhá udržovat zdravou kůži a lesklou srst. Pomáhá udržovat silné kosti díky minerálním látkám a vitamínu D. Bez přidaných barviv.

 

Použití

Krmný návod: Doporučená denní krmná dávka (g/den): hmotnost kočky 2-4 kg: 30-55 g, hmotnost kočky 4-6 kg: 55-85 g, hmotnost kočky 6-8 kg: 85-110 g. Objevte také vysoce kvalitní výživu v kapsičkách Purina ONE - lahodné receptury vyvinuté pro specifické potřeby vaší kočky. Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Složení

Krůta (18 %) (včetně skeletu, masa), rýže (15 %), sušené krůtí bílkoviny, kukuřice, moučka z kukuřičné bílkoviny, hrachová bílkovina, živočišné tuky, sójová mouka, sušený čekankový kořen* (2 %), minerální látky, dochucovací masové výtažky (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice, rybí tuk
*přírodní vláknina

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:
vit A: 48000
vit D3: 1300
vit E: 460
mg/kg:  
vit C: 140
taurin: 700
síran železnatý monohydrát: (Fe): 105
jodičnan vápenatý bezvodý: (I): 1,6
síran měďnatý pentahydrát: (Cu): 11
síran manganatý monohydrát: (Mn): 39
síran zinečnatý monohydrát: (Zn): 98
seleničitan sodný (Se): 0,11
Analytické složky:  
protein: 36,0 %
obsah tuku: 16,0 %
obsah anorganických látek: 7,5 %
hrubá vláknina: 2,0 %
omega-3 mastné kyseliny: 0,3 %
omega-6 mastné kyseliny: 2,5 %

Antioxidanty

Skladování

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Vyrobeno
Itálie
EAN 08445290248015