Menu

Perfect Fit

Granule pro dospělé psy s kuřecím masem

825 g
12.11 Kč/100 g
Nejnižší cena za posledních 30 dní:129.00 Kč
Popis

PERFECT FIT je vysoce kvalitní suché psí krmivo pro podporu mladistvého ducha vašeho psa během celého jeho života. Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty. Výrobek PERFECT FIT Total 5 z řady PERFECT FIT pozitivně přispívá ke zdraví psů v 5 hlavních oblastech a poskytuje komplexní ochranu, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl. Jedinečná receptura výrobku PERFECT FIT Total 5 pozitivně přispívá ke zdraví psů v 5 hlavních oblastech: - zdravé zažívání - zdravé zuby - silná přirozená obranyschopnost - zdravá kůže a srst - udržování optimální hmotnosti a tělesné kondice Každý produkt z naší řady přináší také 3 další zdravotní benefity ušité na míru specifickým potřebám vašeho psa, takže si můžete být jisti, že mu poskytujete tu správnou výživu. Naše produkty jsou navíc vyrobeny z kvalitních bílkovin, takže vás můžeme ujistit, že váš pes je bude zbožňovat! 3 další benefity ušité na míru specifickým potřebám dospělých psů mini a malých plemen: - Zdravé dolní močové cesty: Vyvážený poměr minerálů, který podporují zdraví dolních močových cest - Podpora vitality: Obsahuje zvýšené množství vitamínu B a železa pro podporu vitality. - Menší velikost granulí: Velikost granule je uzpůsobena na míru velikosti tlamy malých plemen. Všechny naše receptury suchého psího krmiva PERFECT FIT byly vyvinuty ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM, čímž je zajištěna 100% kompletní a vyvážená výživa.

Vztah mezi Vámi a domácím mazlíčkem je nejlepší tehdy, když je Vaše zvířátko šťastné, zdravé a plné života. Proto se v PERFECT FIT™ snažíme po celý život mazlíčka rozvíjet jeho mladého ducha. To se nám daří díky komplexnímu přístupu zahrnujícímu nadstandardní výživu, optimální objem cvičení a mentální stimulaci. To je naše zdravá filozofie.

Waltham™ **Všechny receptury Perfect Fit™ jsou vyvinuty s našimi výživovými odborníky a veterináři z centra Waltham, garantujeme 100% kompletní, vyvážené a moderně vyrobené krmivo. Registrační číslo: CZ 800216-01.

Vysoce kvalitní krmivo pro psy bylo vyvinuto společně s veterináři z centra Waltham pro výživu zvířat a neobsahuje žádná umělá barviva.
PERFECT FIT Adult <10kg je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy menších plemen. Tu chuť a křupavost si váš pes jistě oblíbí.
Lahodné granule PERFECT FIT s kuřecím jsou křupavé a bohaté na kvalitní protein, který rozhodně uspokojí apetit vašeho psa.

Vlastnosti
NEJ! NEJ!
Složení

Maso a výrobky živočišného původu (včetně kuřecího 14 %), Pšenice, Kukuřice, Oleje a tuky, Výrobky rostlinného původu (včetně sušené řepné dužiny 2,6 %, extrakt z čekanky 0,57 %), Minerální látky (včetně tripolyfosforečnanu sodného 0,4 %)

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Analytické složky (v %):
protein: 27,0
obsah tuku: 17,0
obsah anorganických látek: 7,8
hrubá vláknina: 1,8
Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin D₃: 1312 IU
Vitamin E: 1 100 mg
Biotin: 0,14 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 4,8 mg
Jód (Jodid draselný): 1,2 mg
Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 30,0 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 36,0 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0,25 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 102 mg

Doplňkové látky v 1 kg:

Antioxidanty

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Upozornění

Obal skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušení.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58 140 00 Praha 4 Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04008429108952