Gelatina plus želé, doplněk stravy
Terezia Gelatina plus želé je novinkou ve formě želé pro podporu pohybového aparátu díky jedinečné kombinaci rakytníku, kolagenu, kyseliny hyaluronové a extraktu boswellie. Kolagen hraje klíčovou roli v podpoře pohybového aparátu, zejména kloubů, šlach a vazů, kde zajišťuje pevnost a pružnost. Boswellia přispívá k tvorbě kolagenu a podporuje zdraví kloubů. Kyselina hyaluronová (HA) tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty, je součástí pojivových tkání, váže na sebe vodu, vykazuje viskoelastické a lubrikační vlastnosti. Rakytník podporuje obranyschopnost organismu, snižuje únavu a podporuje zdraví pokožky, srdce i trávicího traktu.
4 želé denně rozžvýkat a spolknout (16 g).
Cukr; glukózový sirup; voda; želatina; sušená rakytníková šťáva 2 %; hydrolyzovaný kolagen; regulátor kyselosti: kyselina citrónová; kyselina hyaluronová; aroma maracuja; lešticí směs (kokosový olej, lešticí látka: karnaubský vosk); extrakt kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).
Uchovávejte v suchu a temnu do 25 ºC. Chraňte před slunečním zářením
Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu a temnu do 25 ºC. Chraňte před slunečním zářením. Případná změna barvy neovlivňuje kvalitu výrobku. Vhodné pro celiaky.
TEREZIA COMPANY s.r.o.
Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4