Menu

Blend-a-dent

Fixační krém na zubní náhradu Complete duopack

94 ml
14.79 Kč/10 ml
Popis

Fixační krém Blend-a-dent Complete je ideálním řešením pro každého, kdo nechce myslet na to, že má zubní náhradu. Ať děláte nebo jíte cokoliv, můžete se v klidu spolehnout, že vaše zubní náhrada bezpečně a pohodlně drží na místě. Blend-a-dent Complete zajišťuje po celý den silnou fixaci a protože mezi dásněmi a zubní náhradou vytváří měkkou vrstvu, přináší i větší pohodlí. Pomáhá také chránit před pronikáním zbytků jídla pod zubní náhradu. Můžete prostě relaxovat a užívat si život naplno. Vyzkoušejte s jemnou mátovou příchutí.

  • Fixační krém na zubní náhradu Blend-a-dent s jemnou příchutí máty speciálně navržený pro kompletní péči.
  • Kompletní řešení se 3 výhodami: silná fixace, větší komfort a technologie proti pronikání zbytků jídla pod náhradu.
  • 10× silnější fixace v porovnání se zubní náhradou bez fixačního krému.
  • Pro úplné a částečné zubní náhrady.
  • Ještě lepší výsledky získáte, když vyzkoušíte fixační krémy na zubní náhrady z řady Premium: Dual Power, Dual Protection, Foodseal, 0%.
Použití

Použití: 1. Zubní náhradu a dásně důkladně vyčistěte. 2. Nejlepších výsledků dosáhnete, když na okraje a plochy zubní náhrady, které přicházejí do kontaktu s ústní dutinou, aplikujete v pravidelné vzdálenosti kapky fixačního krému. 3. Před vložením zubní náhrady ústní dutinu vypláchněte vodou. Náš fixační krém na zubní náhradu je navržen tak, aby v reakci na vlhkost vytvářel tenkou a těsnou bariéru proti pronikání zbytků jídla. 4. Přitlačte zubní náhradu na místo a krátce ji tam přidržte. 5. Nejlepších výsledků dosáhnete, když 15 až 30 minut počkáte, než začnete jíst či pít.

Složení

Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer (33%), Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum (20%), Petrolatum, Silica, Menthyl Lactate, Aroma, CI 45410, Menthol, Limonene

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na přítomné složky.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

EAN 08006540300053