Menu

Corega

Fixační krém bez příchuti Max Control

40 g
29.75 Kč/10 g
Popis

Corega Power Max fixační krém pro zubní náhrady bez příchuti

Corega Max upevnění + utěsnění poskytuje pevnou fixaci po dobu až 12 hodin. Přesná tryska umožňuje aplikaci fixačního krému kolem okraje zubní náhrady, a pomáhá tak zajistit dokonalejší utěsnění proti pronikání kousků jídla pod náhradu*.

Proti pronikání jídla*. *oproti používání bez fixačního krému.

Použití

Návod k použití: Napoprvé začněte s menším množstvím krému. V případě potřeby použijte krému více. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Pokud k tomu dojde, použijte příště menší množství přípravku. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady a zabránění pronikání jídla pod náhradu nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem.

Postup při nanášení krému: 1. Vyčistěte a osušte zubní náhradu. 2. Naneste zubní krém podle schématu, ne příliš blízko k okrajům zubní náhrady. a. Horní zubní náhrada: Naneste dlouhý souvislý proužek. Naneste dva kratší proužky do středu zubní náhrady. b. Dolní zubní náhrada: Naneste dlouhý proužek. c. Částečná zubní náhrada: Naneste dva kratší proužky. 3. Před vložením zubní náhrady si vypláchněte ústa. 4. Přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Postup při vyjmutí náhrady: 1.Vypláchněte si ústa vodou. 2. Pomalu vyjměte zubní náhradu pomocí kývavého pohybu. 3. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku. 4. Použijte čistící tablety Corega, abyste důkladně vyčistili zubní náhradu, poté opláchněte vodou.

Složení

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, Petrolatum, Cellulose gum, Paraffinum liquidum

Upozornění

VAROVÁNÍ A UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Někteří uživatelé mohou být citliví nebo mít alergii na tento přípravek. Pokud zaznamenáte alergickou reakci nebo pocit nepohodlí, okamžitě přestaňte přípravek používat. Mohou se vyskytnout další nežádoucí účinky, jako jsou podráždění úst a zažívací potíže (nevolnost). Při běžném používání dle návodu může dojít k polknutí malého množství přípravku, které není škodlivé. Špatně padnoucí zubní náhrada může poškodit Vaše zdraví. Navštěvujte proto pravidelně svého zubního lékaře. Udržujte víčko i hrdlo tuby suché, abyste zabránili jeho ucpání. Po použití tubu uzavřete. DŮLEŽITÉ: Zdravotnický prostředek. NEJPRVE SI PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ V LETÁKU.

Výrobce

Haleon Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Irsko
EAN 05054563036100