Menu

ISANA

Epilační voskové pásky na obočí

20 ks
2.50 Kč/ks
Popis

• s  mandlovým olejem
• vhodné k rychlé úpravě obočí
• snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována

OBSAHUJE 20 kusů pásku s voskem

 

Použití

POKYNY K POUŽITÍ: Před epilací se, prosím, ujistěte, že oblast kůže určená k epilaci je čistá, suchá a
odmaštěná. Poté vyberte pruh, který nejlépe odpovídá oblasti obočí, které má být depilováno, zakřivené proužky jsou nad a pod obočí. Rovné pruhy jsou určeny k použití mezi obočím. Pomalu a opatrně stáhněte pásek z papírového pásu. Jednotlivé pásky umístěte na pokožku a přitiskněte ve směru růstu chloupků.

Odstranění: Jednou rukou držte pokožku pevně a druhou rukou odtrhněte proužek proti směru růstu chloupků rychlým trhnutím co nejblíže u kůže. Čím rychleji se pásek odtrhne, tím lepší je výsledek. Zbytky vosku nikdy neodstraňujte vodou, mýdlem ani alkoholem. V případě potřeby použijte vatový tampón namočený v pleťovém oleji.

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
Upozornění

UPOZORNĚNÍ: Před použitím si přečtěte a dodržujte návod k použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na nos, uši, hlavu, hrudník, bradavky ani v oblasti anální / genitální. Nepoužívejte na zanícenou, narušenou, podrážděnou nebo alergickou pokožku jakož i na bradavice, pupínky, mateřská znaménka nebo sluncem spálenou pokožku. Nevhodné pro seniory, diabetiky nebo pro osoby užívající léky a produkty mající vliv na kůži. Nepožívejte. Před prvním použitím proveďte test snášenlivosti na pokožce. Za tímto účelem zkuste použít vosk na malé ploše. V případě, že po 24 hodinách nedojde k nepříznivé reakci, můžete provést epilaci. Pokud je povrch pokožky na epilaci citlivý, doporučujeme neprovádět epilaci na stejném místě dvakrát. Po epilaci nepoužívejte parfémy nebo pleťové vody obsahující alkohol po dobu 24 h. Chraňte před teplotami vyššími než 30 °C. 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04047196055748