Menu

Frosch

Eko čistič vodního kamene s malinovým octem

500 ml
18.98 Kč/100 ml
Popis

Účinný čistič, který si rychle poradí s nečistotami a odolným vodním kamenem. Receptura s malinovým octem se postará o čistotu ve vaší kuchyni i koupelně. Výrobek je oceněn certifikátem EU ECOLABEL. Složení s malinový octem a přírodními kyselinami rychle odstraňuje silné usazeniny vodního kamene a nečistot. Účinně čistí armatury, umyvadla, vany, sprchy i kachličky. Zanechává zářivý lesk a krásnou vůni zralých malin. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Použití

Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače / nápis ON. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete do čista, příp. vyleštěte suchým hadříkem.

Tip: Díky přiměřenému dodržování pokynů k dávkování klesá spotřeba energie a vody na možné minimum a snižuje se znečištění vody.

Složení

<5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy
Další složení: malinový ocet

Skladování

Datum výroby: Spotřebujte do 4 let od data výroby uvedeného na obale. Formát data výroby DD.MM.RR HH:MM/Den. Měsíc. Rok Hodina:Minuta.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte rozprašovaný aerosol. Pokud máte citlivou pokožku, použijte gumové rukavice. Není vhodný na povrchy citlivé na kyseliny, jako je např. mramor, terazzo a některé druhy smaltu (např. vany). Účinek vyzkoušejte na malé části citlivého povrchu, který není vidět. Důkladně opláchněte a vytřete do sucha. Výrobek není určen pro velkoplošné čištění. Odšroubujte postřikovací hlavici pro naplnění láhve.

Výrobce

Erdal GmbH
Neualmerstr. 13 5400 Hallein Austria

Vyrobeno
Německu
EAN 04009175953698