Menu

NUK

Dudlík MommyFeel 0-9m

2 ks
99.50 Kč/ks
Popis

Doporučeno porodními asistentkami, laktačními poradkyněmi a doktory, protože se o něj mohou jemně opřít rty miminka, stejně jako při kojení*

Lepší tvar pro správný vývoj zoubků, čelisti i patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu: vědecky prokázáno: Výrobky NUK mají jen minimální vliv na zoubky, čelist i patro**

K dispozici v různých barvách, neobsahuje BPA, 2 kusy v balení, opakovaně použitelná krabička NUK

Vztah mezi matkou a dítětem při kojení je cenný a citlivý. Proto má NUK MommyFeel speciální design***, aby dudlík uklidňoval, aniž by ovlivňoval proces kojení. Savička je tvarovaná jako maminčin prs. A použitý silikon je jemný jako pokožka. Pro pocit jako u maminky. Další výhodou dudlíku je, že se savičky dotýkají pouze rty miminka. Jemná a citlivá pokožka kolem úst tak zůstává nezakrytá a může volně dýchat. To znamená, že NUK MommyFeel nezpůsobuje otlaky a předchází podráždění pokožky. Miminka již z kojení vědí, jak na savičku jemně opřít rty. To je jeden z hlavních důvodů, proč lékařští odborníci tento dudlík doporučují. Dudlík NUK MommyFeel má samozřejmě také originální tvar NUK, který je lepší pro správný vývoj zoubků, čelisti a patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu.** Díky tomu je dudlík NUK MommyFeel tou nejlepší volbou pro bezproblémový proces kojení. Po odstavení dítěte přejděte na jiný model dudlíku NUK.

Dudlík NUK obsahuje opakovaně použitelnou krabičku. Udržitelnost je pro nás nejvyšší prioritou. Chceme rodičům dát možnost opakovaně použít naše balení po rozbalení, aniž by se muselo vyhodit. Proto všechny dudlíky NUK MommyFeel dodáváme v odolné, opakovaně použitelné krabičce, která dudlík udržuje čistý a v bezpečí především pro chvíle, kdy jste na cestách - ideální řešení, jak udržet oblíbeného společníka vašich dětí v čistotě. Doma ho pak můžete sterilizovat v mikrovlnné troubě. Za tímto účelem naplňte krabičku na dudlík vodou až po vyznačenou rysku. Poté vložte dudlík savičkou směrem dolů. Pozorně si přečtěte varování a návod k použití uvnitř balení.

Dudlíky NUK jsou kompletně vyráběny v Německu. Samozřejmostí je, že neobsahují BPA a jsou v souladu evropskou bezpečnostní normou EN1400.

* Německo, 2022: Nezávislý průzkum trhu, ** Vědecké srovnání čtyř tvarů dudlíků, zveřejněno: „Dudlíky: rozhodující je správný tvar“, Pharmawissen aktuell, 2022, *** Dudlík MommyFeel (0-9 měsíců) byl vyvinut speciálně pro zachování bezproblémového kojení.

Výrobek se vyrábí v několika variantách. Dodávka závisí na dostupnosti a není možné dodat konkrétní variantu.

Použití

Z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte silikonový dudlík po 1-2 měsících používání.

Skladování

Nenechávejte dudlík na přímém slunci, blízko zdrojů tepla nebo v dezinfekčním roztoku (sterilizačním roztoku) déle, než je doporučeno. Mohlo by to dudlík zeslabit. Doba trvanlivosti: 4 roky od data výroby – viz razítko (platí v případě, že je dudlík skladován v suchých a hygienických podmínkách při pokojové teplotě a mimo přímé sluneční záření.)

Výrobce

Mapa Spontex CE, s,r.o.
Prodašice 4, Dolní Bousov, CZ

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600426479