Menu

MANA

Drink Mark 8 Origin

400 ml
27.25 Kč/100 ml
Popis

Mana je společník do školy i do práce, na cesty i pro volný čas. Je zdrojem energie a živin pro každý den. S Mark 8 jsme si dali za cíl rozšířit nabídku příchutí, aby byla pestrá tak, jako skupina našich zákazníků.

Již osmá generace nutričně kompletního jídla ve formě nápoje. Rekordních 42 esenciálních živin v každém doušku.

Použití

Před otevřením protřepejte.

Složení

Pitná voda, Směs proteinů (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), Maltodextrin, Ovesná vláknina, Isomaltulosa*, Inulin, Mrkvová vláknina, Směs olejů (řepkový olej, kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), olej z mikrořas schizochytrium sp., slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), Emulgátor (sójový lecitin, celulosa, celulosová guma), Sůl, Vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, vitamin C, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin D2, vitamin D3 z mořských řas, kvasnice obohacené selenem, jodičnan draselný, pikolinát chromitý), Cholin bitartrát, Taurin, L-karnitin, Vitamin E, Vitamin K1, Sladidlo (sukralosa), Aroma

S vysokým obsahem bílkovin, Zdroj omega-3 mastných kyselin

Geneticky modifikované ingredience Bez, Sladidla Obsahuje

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 1 PTN
Sacharidy 28,0 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Tuky 16,0 g
Vláknina 4,4 g
Bílkoviny 17,0 g
Sůl 0,68 g
Sacharidy, z toho cukry 6,5 g
Energetická hodnota 1381,0 kJ / 330,0 kcal
Skladování

Chraňte před mrazem, teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření ihned spotřebujte. Minimální trvanlivost do: data uvedeného na obalu.

Výrobce

Heaven Labs s.r.o.
Modletice 194 251 01 Česká republika

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08596172003526