Menu

Leros Baby

Dětský čaj s ovocem

40 g
14.98 Kč/10 g
Popis

Voňavá ovocná směs vhodná k doplnění pitného režimu našich nejmenších. Ovocné pochutnání Vyvážená ovocná směs vhodná k doplnění pitného režimu našich nejmenších. O příjemnou chuť nápoje se postará svěží ibišek, nakyslý šípek, nasládlý anýz, voňavá borůvka a jablko. Dopřejte svým dětem šálek plný ovocné chuti připravené speciálně pro jejich mlsné jazýčky! Čas na sebe Vyberte hrníček, který Váš malý andílek ocení. Vložte do něj čajový sáček s ovocem. Zalijte jej vroucí vodou a 10 minut si s dětmi povídejte o létě na venkově, kde je stůl plný voňavých borůvek, rybízu a letních jablíček. Poté dopřejte svému broučkovi ovocné pohlazení tohoto lahodného čaje. Chuť & vůně čaje Ovocnou chuť nápoje doplňuje svěží ibišek, nakyslý šípek, nasládlý anýz, voňavá borůvka a jablíčko. Čaj má sytou, tmavě červenou až fialovou barvu a voní po šťavnatém ovoci.

Chuť přírody od roku 1954.

Receptura NO. 1811. Autor receptury Ing. Ivan Tuček.

Použití

Dávkování:
Kojenci od 9 měsíců jeden šálek denně.
Děti od 3 let jeden šálek 2-3x denně.
Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj.
Nepřekračujte uvedené dávkování.

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 5-10 minut. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. V letních měsících doporučujeme podávat vlažný nebo chlazený. Čaj je možno dochutit. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Složení

Květ ibišku (26 %), plod šípku (24 %), plod anýzu (15 %), plod borůvky (10 %), jablko (10 %), rooibos (5 %), plod černého rybízu (5 %), plod aronie (5 %)

Skladování

Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy.

Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce

LEROS, s.r.o.
U Národní galerie 470 156 00 Praha 5 - Zbraslav Česká republika

EAN 08594740522400