Menu

Leros Baby

Dětský čaj malinka

40 g
14.98 Kč/10 g
Popis

Ovocná čajová směs vonící po zralých malinách, vhodná k doplnění pitného režimu Vašich dětí. Ovocná čajová směs vonící po zralých malinách je chutným doplňkem dětského pitného režimu. Voňavý čaj z šípku, ibiškového květu, jablek a mrkve s příchutí malin si ovšem oblíbí i mnozí dospělí. V parném létě ho můžete vyzkoušet i chlazený.

Chuť & vůně čaje Čaj nádherně voní a chutná po čerstvých malinách. Ovocnou chuť nápoje podpoří šípek a jablko, květ ibišku dodá kyselkavý přídech i krásnou rubínovou barvu.

Chuť přírody od roku 1954.

Použití

Dávkování: Děti od ukončeného 6.měsíce do 1 roku 1 šálek denně. Děti od 1 roku do 3 let 1-2 šálky denně. Děti od 3 let 2-3 šálky denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj. Nepřekračujte uvedené dávkování. Příprava 1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 5-10 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Složení

plod šípku (38 %), květ ibišku (25 %), jablko (20 %), list maliníku (10 %), přírodní aroma (7 %)

Skladování

Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy.

Upozornění

UPOZORNĚNÍ: V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce

LEROS, s.r.o.
U Národní galerie 470 156 00 Praha 5 - Zbraslav Česká republika

EAN 08594740522394