Menu

Leros Baby

Dětský čaj bylinný

36 g
16.64 Kč/10 g
Popis

Bylinná směs se šípkem a heřmánkem vhodná k doplnění pitného režimu našich nejmenších. Vyvážená bylinková směs ideální k doplnění pitného režimu našich nejmenších. O příjemnou chuť nápoje se postará lehce nakyslý šípek, svěží jablko, nasládlý fenykl i voňavý heřmánek. Dopřejte svým dětem lahodnou chuť bylinného čaje!

Voňavé byliny se v čaji snoubí se svěžestí ovoce. V chuti rozeznáte kyselkavý šípek i nasládlý fenykl, který čaj krásně provoní. Jemně bylinnou vůni tohoto čaje pak doplní heřmánek, lipový květ a list ostružiny. Barva čaje má světle medový nádech.

Chuť přírody od roku 1954.

Použití

Dávkování: Pije se 2-3x denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Použití: Čajová směs vhodná k doplnění pitného režimu dětí i dospělých.

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Čaj je možné přisladit. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Složení

plod šípku (35 %), jablko (15 %), plod fenyklu (15 %), květ heřmánku (15 %), list ostružiny (10 %), kořen mrkve (5 %), květ lípy (5 %)

Skladování

Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy.

Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce

LEROS, s.r.o.
U Národní galerie 470 156 00 Praha 5 - Zbraslav Česká republika

EAN 08594740522370