Menu

Babydream

Dětské příbory, různé druhy

1 ks
Klub Rossmánek cena Cena pro členy klubu Rossmánek: 84.90 Kč
84.90 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:99.90 Kč
Popis

Za maminku, za tatínka, nebo u vás létá letadýlko? Ať je to jak chce, naše lžička a vidlička se vám jistě bude hodit při krmení vašeho dítěte. Vhodné pro děti od 12 měsíců. 

Vyrobeno v souladu s normou ČSN EN 14372. Postupujte podle pokynů pro použití. Příbory před prvním použitím umyjte. Doporučujeme čištění horkou vodou a jemným čisticím prostředkem, nebo mytí v myčce na nádobí. 

Tento výrobek je dostupný ve více variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Složení

Z nerezové oceli a vysoce kvalitního plastu.

Upozornění

Toto není hračka. Tento produkt lze používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím produkt zkontrolujte. Při první známce poškození nebo opotřebený vyměňte za nový. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu jídla. Nepoužívejte abraziva ani kovové houbičky, aby nedošlo k poškození nebo poškrábání příborů. Nesterilizujte párou a nevyvařujte. Při použití potravin, které obsahují hodně karotenu, může dojít ke změně barvy plastu. To není na škodu a neovlivňuje to funkčnost ani kvalitu výrobku. Příbory před prvním použitím umyjte. Doporučujeme čištění horkou vodou a jemným čisticím prostředkem, nebo mytí v myčce na nádobí.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika
 

EAN 04305615623993