Menu

elmex

Dětská zubní pasta pro děti 0-6 let

50 ml
19.98 Kč/10 ml
Popis

elmex® Kids zubní pasta pro děti 0-6 let s obsahem fluoridů 1000 ppm* je vyvinuta s technologií Neo-Aminex, která chrání před zubním kazem a navrací minerály do zubní skloviny. *Dle doporučení odborníků.

Pečujte o první mléčné zuby svých dětí a připravte je na zdravý stálý chrup čištěním zubů zubní pastou elmex® pro děti ve věku 0 až 6 let. Tato dětská zubní pasta s 1000 ppm fluoridu* je šetrná k dásním vašich dětí a byla vyvinuta s Neo-Aminex - nejnovější generací aminfluoridové technologie. Tato technologie byla navržena pro účinnou ochranu proti zubnímu kazu a vytváří na zubní sklovině ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého. Kromě toho tato zubní pasta pro děti také pomáhá znovu dodávat minerály do skloviny, které byly ztraceny v důsledku zubního kazu, a činí zuby odolnějšími proti ztrátě minerálů způsobené zubním kazem i v budoucnu. S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat. Chcete-li dětem vyčistit zuby, použijte dvakrát denně množství zubní pasty o velikosti hrášku na měkký dětský zubní kartáček a vždy nezapomeňte na čištění zubů dohlížet. Pro děti starší 6 let se doporučuje používat zubní pastu elmex Junior s obsahem fluoridů 1450 ppm. *Dle doporučení odborníků.

  • Vyvinuto pomocí nejnovější technologie Neo-Aminex
  • Navrženo pro ochranu proti zubnímu kazu
  • Pomáhá navracet minerály do skloviny
  • Zvyšuje odolnost zubů proti napadení zubním kazem
  • Obsahuje 1000 ppm fluoridu* *Dle doporučení odborníků.
Použití

Pro optimální pravidelnou ústní péči používejte dětskou zubní pastu elmex® s dětským kartáčkem na zuby elmex®. Pro děti ve věku: 2-6 let použijte množství o velikosti zrnka hrachu; 0-2 let použijte množství o velikosti zrnka rýže. Zuby by měly být čištěny pod dohledem dospělé osoby, aby se omezilo spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého zubního nebo praktického lékaře. Naše doporučení ohledně použití: čistěte zuby dvakrát denně. Po 6. narozeninách začněte používat zubní pastu elmex® Junior s 1400 ppm fluoridu a upravenou chutí. Tyto obrázky znázorňují postup čištění zubů, který doporučujeme vašemu dítěti: Tam a zpět: kousací část zoubků vyčistím. Kroužím kroužky: čistím vnější plošky, je to jednoduché. Cik-cak: také vnitřní stranu zoubků vyčistím. Nakonec: Rodiče zkontrolují výsledek čistění.

Složení

INGREDIENTS: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Sodium Fluoride, Saccharin. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1000 ppm

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 04007965508004