Menu

Dětská koupelová koule s překvapením, různé druhy

ISANA Kids
1 ks
69.90 Kč/ks
Popis

Oranžová koule do koupele: Ponoř se do vzrušujícího prehistorického světa a seznam se s dinosauřími kamarády: doprovázet vás bude ovocná vůně melounu, která vás pozve na dobrodružnou cestu za koupáním.

Tyrkysová koule do koupele: Ponořte se do vzrušujícího podmořského světa a poznejte své oceánské přátele: Tyrkysová koule do koupele od ISANA KIDS vás svou ovocnou vůní kiwi zve na dobrodružnou cestu za koupáním.

  • Potravinářská barviva obarví vodu a zajistí zábavné koupání. Nezanechává skvrny na pokožce, vlasech ani ve vaně.
  • s 1 ze 4 skvělých sběratelských figurek
  • dermatologicky testováno na snášenlivost s pokožkou
  • obsahuje avokádový olej a olej z hroznových jader

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Složení

Oranžová:
Sodium Bicarbonate, Sodium Sulfate, Citric Acid, Parfum, Persea GratissimaOil, Vitis Vinifera Seed Oil, CI 19140, CI 16255, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate.

Tyrkysová:
Sodium Bicarbonate, Sodium Sulfate, Citric Acid, Parfum, Persea Gratissima Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, CI 42090, CI 19140.

Upozornění

Varování
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty - riziko udušení a ucpání střev. Doporučuje se dohled dospělé osoby. Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení očí je okamžitě vypláchněte vodou. Pro vnější použití. Nevhodné ke konzumaci.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

EAN 04305615828183