Menu

ISANA

Depilační krém Sensitive

150 ml
29.93 Kč/100 ml
Popis

Jemně a důkladně odstraňuje nežádoucí ochlupení v podpaží, na nohou a v oblasti bikin. Obsahuje cenné složky, jako je výtažek z bambuckého másla a mandlový olej, díky nimž je pokožka hladká a pružná. Depilační krém je mimořádně šetrný k pokožce a má příjemnou vůni.

  • pro citlivou pokožku
  • hedvábně hladká pokožka
  • dermatologicky potvrzená snášenlivost s pokožkou
  • bez mikroplastů
Použití

Oblasti použití: nohy, paže, podpaží a oblast bikin.
Před použitím doporučujeme provést test podle návodu na malé ploše depilované oblasti. Pokud po 24 hodinách nedojde k podráždění, lze depilační krém bez váhání použít. Před každou aplikací očistěte oblast, která má být depilována. Před použitím se ujistěte, že je pokožka suchá a zbavená oleje. Přiloženou špachtlí nanášejte krém na depilovanou oblast, dokud nejsou chloupky, které mají být odstraněny, zcela pokryty. Doba aplikace závisí na typu pokožky a chloupků; po 4 minutách vyzkoušejte špachtlí na malé ploše pokožky, zda se chloupky již uvolnily. Pokud se chloupky neuvolnily, počkejte další minutu a pokračujte v testování v krátkých intervalech.

Vezměte prosím na vědomí: Doba aplikace 8 minut nesmí být překročena! Pokud chloupky snadno odpadnou, lze zbytek krému odstranit špachtlí a pokožku opatrně opláchnout teplou vodou bez mýdla. Pokud se během aplikace objeví pocit pálení nebo mravenčení, depilační krém okamžitě odstraňte velkým množstvím vody. Pokud příznaky přetrvávají, doporučujeme vyhledat lékaře.

Tip pro péči: Po depilaci naneste na namáhanou pokožku ISANA Bodylotion nebo Bodymilk.

Vlastnosti
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Potassium Thioglycolate, Calcium Hydroxide, Butyrospermum, Parkii Butter Extract, Glycerin, Potassium Hydroxide, Sodium Cetearyl Sulfate, Parfum

Upozornění

Neaplikujte na velké plochy pokožky. Nepoužívejte na sliznice. Pokud se během depilace objeví pocit pálení nebo mravenčení, okamžitě krém opláchněte velkým množstvím vody. Nepoužívejte na pokožku, která byla epilována (např. depilace voskem), depilována (např. holení) nebo ošetřena peelingem až 72 hodin předem. Nepoužívejte na hlavu, obličej, oči, nos, uši, anální a genitální oblasti nebo bradavky. Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, mateřská znaménka, uhrovitou, poškozenou, podrážděnou pokožku, spálenou od slunce nebo předchozí kožní reakce na depilační krém. Pokud užíváte léky, které ovlivňují pokožku, nebo trpíte kožními chorobami, poraďte se před použitím s lékařem. Používejte pouze na čistou a suchou pokožku. Při prvním použití se doporučuje provést test na malé ploše pokožky v oblasti, která má být depilována. Depilační krém nechte působit maximálně 8 minut a poté jej důkladně opláchněte vodou. Pokud pokožka do následujícího dne nevykazuje žádné abnormality, lze depilační krém použít na větší plochy. Mezi dvěma aplikacemi by vždy mělo uplynout alespoň 72 hodin.

Nepoužívejte deodoranty, parfémy nebo pleťové vody obsahující alkohol po dobu 24 hodin po použití a neopalujte se. Nepolykejte.

PŘI POŽITÍ: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal. Obsahuje alkálie. Obsahuje soli kyseliny thioglykolové. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte návod k použití. Zabraňte kontaktu s očima. V případě zasažení očí okamžitě oči vypláchněte a vyhledejte lékařskou pomoc. Ukažte obal.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04047196055755