Menu

Strep

Depilační krém na tělo Opilca

100 ml
8.99 Kč/10 ml
Popis

Tento krém s obsahem oleje z kamélie a vitamínu E s hydratačním ochranným účinkem zajišťuje šetrnou depilaci a zanechává pokožku jemnou, hladkou a sametovou. Snadno použitelný působí v průběhu pouhých 3 minut* a je ideální pro tělo (nohy paže, podpaží a oblast bikin). 

Snadné použití a spolehlivost, všechny výrobky řady Strep Vám zpříjemní Vaši pleť jemněji a jemněji.

*doba působení krému se může měnit v závislosti na tvrdosti chloupků.

 

Použití

Návod k použití: Naneste depilační krém tak, že úplně zakryje chloupky. Nechte působit od 3 do 6 minut (*doba působení krému se může měnit v závislosti na tvrdosti chloupků). Pomocí přiložené stěrky očistěte malou část pokožky: když lze chloupky snadno odstranit, odstraňte zbytek krému stěrkou a důkladně umyjte depilovanou oblast vodou. Dle potřeby nechte působit ještě pár minut, aniž byste překročili celkových 6 minut aplikace.

Složení

Aqua, Cetearyl alcohol, Urea, Potassium thioglycolate, Paraffinum liquidum, Beheneth-25, Glycerin, Potassium hydroxide, Calcium hydroxide, Parfum, Beheneth-10, Behenyl alcohol, Camellia oleifera seed oil, Tocopheryl acetate, Bisabolol, Tetrasodium EDTA, Sodium gluconate, BHT, CI 77891

Upozornění

Dodržujte návod k použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. V případě požití okamžitě přivolejte lékařskou pomoc nebo se obraťte na službu první pomoci. Obsahuje žíravinu. Obsahuje thioglykolát.

Výrobce

Sarantis Czech Republic s.r.o.
Žerotínova 32 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Itálie
EAN 08002340009417