Menu

Veet

Depilační krém na nohy a tělo pro citlivou pokožku Minima

100 ml
14.90 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:124.00 Kč
Popis

Objev Veet Minima Depilační krém na nohy a tělo pro citlivou pokožku. Složení s minimálním množstvím ingrediencí* pro dlouhotrvající hebkost pokožky. Bez zápachu amoniaku**. *Složení s nejmenším počtem ingrediencí ve srovnání s ostatními krémy Veet. **Díky odstranění ingrediencí, které zápach způsobovaly.

Použití

Krásně hladká pokožka jen ve třech krocích: Před použitím si pečlivě přečtěte bezpečnostní pokyny na obalu. 1. Použijte zakřivenou část špachtle a rovnoměrně nanášejte krém Veet, tak aby byly zcela pokryty všechny chloupky. 2. Krém nechte působit na pokožce 5 minut a pak použijte špachtli k odstranění krému v malé testovací oblasti. Lze-li chloupky snadno odstranit, pomocí užšího nebo širšího konce špachtle, v závislosti na části těla, setřete zbytek krému. Jsou-li vaše chloupky tvrdší, můžete krém ponechat na pokožce celkem až 10 minut, ale ne déle. 3. Pokožku důkladně opláchněte vodou tak, abyste krém zcela odstranili a poté ji osušte. Doba působení 5-10 minut***.

***Začne působit po 5 minutách.

Složení

Aqua, Cetearyl alcohol, Paraffinum liquidum, Potassium thioglycolate, Calcium hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, Parfum, Polyethylene, Sodium gluconate, Aloe barbadensis leaf juice, Hexyl cinnamal, Linalool, Citric acid, Potassium sorbate, Sodium benzoate

Skladování

Spotřebujte nejlépe do: viz obal.

Upozornění

Přečtěte si všechny bezpečnostní pokyny a upozornění a dodržujte je. Obsahuje žíravinu a thioglykolát. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Zabraňte styku s očima. POKYNY PRO BEZPEČNÉ POUŽITÍ: Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Nepřekračujte celkovou dobu aplikace 10 minut. Vhodný pro použití v oblasti nohou, paží, podpaží a bikin. NEVHODNÉ pro použití na hlavu, obličej, oči, uši, nos, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo jiných částí těla. Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, znaménka, špinavou, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo na pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce na krémy na odstranění chloupků. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže nebo máte onemocnění, které může mít vliv na stav pokožky. Před každým použitím vyzkoušejte reakci pokožky na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit, podle pokynů pro použití. Pokud po 24 HODINÁCH nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání. Pokud během používání pocítíte štípání či mravenčení, okamžitě odstraňte krém a důkladně opláchněte pokožku studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte. Po použití doporučujeme počkat 24 hodin před použitím antiperspirantu, jakéhokoli jiného parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Pří požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje žíravinu a thioglykolát. Výrobek může způsobit kluzkost povrchů. Zabraňte vylití přípravku na koberce, oblečení a podlahu.

Výrobce

RB NL Brands B.V.
Schiphol Boulevard 207 1118 BH Schiphol NL

Vyrobeno
Francie
EAN 04053700288205