Menu

Strep

Depilační krém měsíček a vilín Strep Opilca

75 ml
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 62.90 Kč
8.39 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Depilační krém pro depilaci tváře a oblasti bikin. Tento krém, navržený specificky pro citlivou pokožku tváře a oblasti bikin, zajišťuje šetrnou depilaci a zanechává pokožku jemnou, hladkou a sametovou. Byl připraven s měsíčkem a vilínem s utišujícími a zvláčňujícími účinky a pomáhá udržovat přirozenou fyziologickou rovnováhu pokožky.

  • Tvář a oblast bikin
  • Extra jemný
  • Dermatologicky testováno
Použití

Návod k použití: Naneste depilační krém tak, že úplně zakryje chloupky. Nechte působit od 5 do 10 minut (*doba působení krému se může měnit v závislosti na tvrdosti chloupků). Pomocí přiložené stěrky očistěte malou část pokožky: když lze chloupky snadno odstranit, odstraňte zbytek krému stěrkou a důkladně umyjte depilovanou oblast vodou. Dle potřeby nechte působit ještě pár minut, aniž byste překročili celkových 10 minut aplikace. Návod k použití najdete uvnitř balení.

Složení

Aqua, Cetearyl alcohol, Urea, Potassium thioglycolate, Paraffinum liquidum, Beheneth-25, Glycerin, Potassium hydroxide, Calcium hydroxide, Parfum, Behenyl alcohol, Beheneth-10, Calendula officinalis flower extract, Hamamelis virginiana leaf extract, Tocopheryl acetate, Bisabolol, Tetrasodium EDTA, Sodium gluconate, BHT, Propylene glycol, CI 77891

Upozornění

UPOZORNĚNÍ: Dodržujte návod k použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. V případě požití okamžitě přivolejte lékařskou pomoc nebo se obraťte na službu první pomoci. Obsahuje žíravinu. Obsahuje thioglykolát.

Výrobce

Sarantis Czech Republic, s.r.o.; Žerotínova 1133/32; 130 00 Praha

Vyrobeno
Itálie
EAN 08002340009325