Menu

Cleopatra

Depilační cukrová pasta

120 g
149.17 Kč/100 g
Popis

CLEOPATRA – řada cukrových past je výjimečně namíchaná klasická receptura, která v kombinaci s moderní technologií rozvíjí nové trendy a vytváří novou generaci cukrových past pro orientální epilaci. Léčivé účinky měsíčku a aloe vera jsou ideální pro péči a regeneraci suché a poškozené pokožky, protože posilují její imunitu, odstraňují odumřelé buňky kůže a odstraňují nečistoty z pórů, čímž se zvyšuje okysličení kůže a obnova kolagenu. Po epilaci je kůže svěží, viditelně mladší a pružnější. STRONG – EPIL cukrová pasta se zvláště doporučuje osobám se silnější strukturou chloupků. Je ideální pro začátečníky a teplejší letní měsíce, vzhledem k tomu, že díky své pevné textuře se méně lepí na prsty a může se změkčovat dle přání uživatele. Epilace pomocí cukrové pasty CLEOPATRA:

  • Cukrová pasta Cleopatra dokáže odstranit už 2 mm dlouhé chloupky
  • Chloupky se odstraňují z kořínků, což poskytuje dlouhotrvající hebkost bez vedlejších účinků.

Léčivé účinky měsíčku a aloe vera jsou ideální pro péči a regeneraci suché a poškozené pokožky, protože posilují její imunitu, odstraňují odumřelé buňky kůže a odstraňují nečistoty z pórů, čímž se zvyšuje okysličení kůže a obnova kolagenu. Po epilaci je kůže svěží, viditelně mladší a pružnější.

 

Použití

Cukrovou pastu naneste na špičku špachtličky a s její pomocí ji natírejte a odstraňujte pastu z těla. Cleopatřina epilace pomocí špachtle je vynikající pro začátečníky, pro ty, kdo se nadměrně potí a pro ženy s dlouhými nehty, protože se vám pasta nebude lepit na ruce. ZDARMA – ŠPACHTLE PRO SNAZŠÍ POUŽITÍ

Složení

Sucrose, Aqua, Citrus Medica Limonum, Calendulae Flos, Aloe Barbadensis.

Výrobce

Sitil Bohemia, s.r.o.
Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha - Horní Počernice

Vyrobeno
Chorvatsko
EAN 03859892429119