Menu

Gillette

Denní zklidňující sérum pro úpravu linie bikin Satin Care

50 ml
51.80 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:229.00 Kč
Popis

Denní zklidňující sérum Venus použijte po holení. Díky svým zklidňující a hydratačním účinkům omezí svědění. Lze používat i mezi holeními, abyste pokožku udrželi hydratovanou a hladkou a mohli se tak oholit, kdykoli se vám zachce. Testováno dermatology a gynekology. Vyvážené pH. Neobsahuje parabeny, barviva, parfemaci ani silikony.

  • Hydratační krémy: Tento zklidňující hydratační krém používejte denně, abyste omezili svědění (způsobené suchou pokožkou)
  • Podporuje přirozený proces obnovy povrchu kůže. Obsahuje kyselinu mléčnou, která pomáhá omezit hromadění odumřelých kožních buněk
  • Testováno dermatology a gynekology
  • Vyvážené pH pro úpravu linie bikin
  • Šetrné složení: Toto hydratační sérum neobsahuje parabeny, barviva, parfemaci ani silikony
  • Pro dosažení skvělých výsledků používejte celou řadu Venus pro úpravu linie bikin
Použití

Jemně rozetřete malé množství na ručníkem osušenou pokožku. Není třeba to přehánět. Roztírejte, dokud se nevstřebá.

Složení

Aqua, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Panthenol, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Allantoin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví podráždění pokožky, snižte frekvenci používání výrobku nebo ho přestaňte používat úplně. Tento výrobek obsahuje alfa-hydrokyselinu (AHA), která může zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření (možné spálení sluncem). Používejte krém na opalování a omezte působení slunečního záření na ty části těla, kde aplikujete tento výrobek.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

Vyrobeno
Polsko
EAN 08700216026642