Menu

ISANA

Čisticí kosmetické proužky

3 ks
16.63 Kč/ks
Popis

Revoluční metoda hloubkového čištění mastné či problematické pleti. Čisticí náplasti se používají jako chytrá prevence proti pupínkům a černým tečkám. Díky svému složení s Tea tree olejem čistí pleť do hloubky póru a pomáhá vylepšovat vzhled mastné pleti. 

Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

 

 

Použití
1. Pleť vyčistěte a navlhčete nos, bradu a čelo. 2. Suchýma rukama nalepte náplast na požadované místo a jemně přitlačte. 3. Nechte působit 10-15 minut. Účinné látky se spojí s nečistotami v pleti. 4. Náplast pomalu ze strany odlepte. Nečistoty se z pórů vytáhnou. 5. Obličej umyjte vlažnou vodou.
Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

VP/VA Copolymer, Aqua, Polyvinyl Alcohol, Bentonite, Glycerin, Ethyl Hexanediol, Butylene Glycol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Hamamelis Virginiana Extract, Oenanthe Javanica Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Hordeum Vulgare Leaf Extract, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Limonene, CI 77891.

Skladování

Proužek použijte ihned po otevření.

Upozornění
Nepoužívejte, pokud pleť citlivě reaguje na náplasti nebo peeling, nebo na extrémně suchou a opálenou pleť. Mezi jednotlivými aplikacemi musí být pauza minimálně 3 dny. 
Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Jižní Korea
EAN 04305615657165