Menu

Clin

Čistič oken ProNature

500 ml
10.98 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:49.90 Kč
Popis

Clin Pro Nature čistič oken ve spreji s 99 % složek přírodního původu! Clin Pro Nature čistič oken nabízí dobře známý silný čisticí výkon, ovšem v udržitelnější podobě. Ekologická receptura Clin Pro Nature obsahuje 99 % složek přírodního původu a poskytuje lesk beze šmouh na oknech a dalších skleněných površích, jako jsou zrcadla, okna aut, desky sporáků a pracovní desky. Clin Pro Nature čistič oken ve spreji je šetrný k životnímu prostředí, jeho složení obsahuje snadno biologicky odbouratelné látky a obnovitelné materiály získané pomocí udržitelných pěstitelských postupů. Clin Pro Nature čisticí sprej na skla je certifikován organizací EU Ecolabel, která garantuje, že tento prostředek splňuje vysoké standardy ochrany životního prostředí v celém životním cyklu výrobku: od získávání surovin, přes výrobu, distribuci až po likvidaci. Opakovaně použitelné lahve Clin Pro Nature jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného "sociálního plastu", který je získáván ve spolupráci se společností Plastic Bank, která opětovně využívá plast sesbíraný v přírodě v nejchudších zemích světa a podporuje místní komunity. Jedinečná konstrukce rozprašovače Clin rovnoměrně rozptyluje přípravek prostřednictvím funkce rozprašování a maximalizuje distribuci přípravku prostřednictvím funkce pěny pro účinné odstranění odolné špíny a nečistot.

Výhody produktu:

  • Poskytuje lesk beze šmouh
  • Bezchybně čistí nečistoty a špínu
  • 90 % parfémových složek je snadno biologicky odbouratelných
  • Nastavitelná hlavice umožňuje funkci rozprašování i pěny
Použití

Tento produkt není určen k čistění velkých ploch. Nastříkejte přímo na čištěný povrch a okamžitě utřete suchou utěrkou. Na malované povrchy a elektronické přístroje - nastříkejte Clin na utěrku.

Jak používat:
1. Skleněné povrchy nastříkejte pomocí funkce rozprašovače nebo pěny. 2. Pro silně znečištěné povrchy použijte funkci pěny a nechte působit 10 sekund. 3. Snadno setřete vlhkým hadříkem, který nepouští vlákna. 4. Při čištění lakovaných povrchů a elektrických zařízení nastříkejte čisticí prostředek přímo na suchý hadřík, který nepouští vlákna.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

parfémy

Skladování

Transportujte a uchovávejte ve svislé poloze. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby. Skladujte čisticí prostředky pro domácnost na chladném místě, mimo dosah dětí a domácích zvířat. Výrobek chraňte před přímým slunečním zářením a nevystavujte ho mrazu.

Upozornění

Čistič skla. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

EAN 09000101369373