Menu

Teekanne

Bylinná čajová směs Spánek a nervy

20 g
24.95 Kč/10 g
Popis

Spánek a nervy Hlavní složky bylinné směsi jsou: Máta peprná přispívá k optimální relaxaci a mentální pohodě. Kozlík lékařský pomáhá udržovat normální kvalitu spánku, a vyrovnat se se stresem a rušným životním stylem. Meduňka lékařská působí pozitivně na Váš klidný spánek. Heřmánek pravý přispívá k optimální relaxaci, podporuje duševní a tělesnou pohodu.

  • Posouzeno státním zdravotním ústavem
  • Bylinná směs vhodná pro klidný spánek

Společnost TEEKANNE patří k světové špičce ve výrobě čaje v čajových sáčcích. Naším hlavním cílem je vysoká kvalita výrobků a spokojenost zákazníků. Každý rok přinášíme řadu nových produktů a inovací, které sledují moderní trendy a požadavky zákazníků. Většinu svých klíčových surovin pořizujeme od monitorovaných smluvních pěstitelů, abychom tak zajistili vysokou úroveň kvality. Základ našich čajů tvoří mnoho přírodních složek, různé druhy ovoce, bylin a samozřejmě čajové lístky, které mají blahodárné účinky pro lidský organismus. Všechny čaje TEEKANNE jsou nedílnou součástí zdravého životního stylu, podporují zdravé stravování a psychickou pohodu, rozmanitě pokrývají každodenní požadavky na pitný režim a zároveň neobsahují cukr a nemají v podstatě žádné kalorie. Od samého počátku byla základním pilířem naší značky a strategického zaměření odpovědnost vůči společnosti a planetě. Každý den se v maximální míře snažíme dosahovat zlepšení v oblasti udržitelnosti a ochrany životního prostředí.

Použití

1 sáček zalijte vroucí vodou (cca 150 ml) a nechte asi 8 -10 minut vyluhovat. Dávkování: 1-2 šálky denně.

Složení

kořen kozlíku lékařského (34 %), květ heřmánku pravého (19 %), list meduňky lékařské (17 %), list máty peprné (17 %), květ levandule lékařské

Výživové hodnoty
ve 100 ml uvařeného nálevu*:
Energetická hodnota 3 kJ / 1 kcal
Tuky celkem <0,1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy celkem <0,1 g
Z toho cukry <0,1 g
Vláknina <0,1 g
Bílkoviny 0,1 g
Sůl 0,01 g
100 g čaje v průměru obsahuje:  
Kořen kozlíku lékařského 34 g
Květ heřmánku pravého 19 g
List meduňky lékařské 17 g
List máty peprné 17 g
* za předpokladu, že čajový sáček je zalit 200 ml horké vody

 

Skladování

Uchovejte v suchu.

Upozornění

Chraňte před světlem a vlhkostí. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Výrobce

TEEKANNE, s.r.o.

 K Hájům 2606 / 2b, 155 00 Praha 5

Vyrobeno
Rakousko
EAN 08594024711735