Menu

Hami

Boloňské špagety

250 g
17.96 Kč/100 g
Popis

Váš drobeček už má za sebou velký kus života a rád by se naučil papat sám. Dokonce už má i první zoubky, a proto je na čase do jeho stravy začít přidávat větší měkké kousky masa a zeleniny. Ideální Hami příkrmy vhodné pro toto období Vašeho drobečka poznáte nejen podle věkového určení na skleničce, ale také pouhým pohledem, kdy uvnitř průhledné skleničky najdete hrubší konzistenci kvalitního masa a zeleniny. Rozmanitý jídelníček je pro malé nezbedy velmi důležitý, proto s Hami příkrmy máte na výběr z kvalitní zeleniny vařené v páře a toho nejlepšího masa pocházejícího z prověřených farem od pěstitelů a chovatelů, se kterými spolupracujeme více než 10 let. Hami příkrm Boloňské špagety neobsahuje přidanou sůl a je 100% bez konzervantů (dle zákona). Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

Hami masozeleninové příkrmy nabízí pestrou a rozmanitou stravu. Zeleninu při přípravě vaříme v páře, aby si zachovala důležité vitaminy a živiny. Ryby pochází z volného rybolovu a maso používáme od ověřených dodavatelů. Navíc Hami příkrmy skvěle chutnají.

  • 100% bez konzervantů dle legislativy
  • Se zeleninou vařenou v páře
  • Pečlivě vybrané maso z ověřených farem
  • Bez přidané soli
  • Bez mléčné složky
  • Pestrost a kvalita v každé lžičce
Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Složení

Složení ve 100 g výrobku:, rajčatové pyré z koncentrátu 33,3 %, těstoviny (pšeničná mouka, vaječný bílek) 18,6 %, mrkev 13 %, hovězí maso 9 %, voda, hrášek 8 %, cibule, kukuřičný škrob, řepkový olej, oregano, mletý černý pepř

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energetická hodnota 341 kJ/81 kcal
Tuky 2,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 10,4 g
z toho cukry 2,2 g
Vláknina 1,6 g
Bílkoviny 3,7 g
Sůl* 0,05 g
Sodík 0,01 g

*Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku

Skladování

Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz víčko. Skladujte v suchu při pokojové teplotě (max. 25 °C).

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov

Vyrobeno
Polsko
EAN 05900852002878