Menu

Bio Bione

BIO Posilující sérum na řasy

1 ks
119 Kč/ks
Popis

Úžasná kombinace známých a ověřených složek pro výživu a zvýšený zdravý růst Vašich řas za zaváděcí cenu! Sophora Flavescens (Matrine), Surfaktin, ultra nízkomolekulární kyselina hyaluronová, proteiny z Lupinu (Vlčí bob), kofein, melatonin, ekdysteron, adenosin, glukonát měďnatý, panthenol aj. to je efektivní mix ověřených substancí pro omezení vypadávání řas, jejich rychlejší růst a zesílení struktury. Léty prověřené složení stovkami velmi spokojených zákaznic. Obsah lahvičky vystačí až na 300 aplikací na obě víčka!

 

Použití

Aplikujte na čistá víčka v místě, kde přechází v řasy, v přiměřené vrstvě, na horní i dolní, za použití vloženého štětečku, aspoň jednou denně, nejlépe na noc. Očekávaný výsledek se objevuje již po 3 týdnech pravidelné aplikace. V dalším období používejte dle potřeby pro udržení dosaženého efektu, aspoň 2-3x týdně na noc. Lze použít i k posílení obočí.

Složení

AQUA, GLYCERIN, HYDROLYZED LUPINE PROTEIN, RHAPONTICUM CARTHAMOIDES ROOT EXTRACT (ECDYSTERONE ), SOPHORA FLAVESCENS ROOT EXTRACT (MATRINE), MELATONIN, CAFFEINE, ADENOSINE, PANTHENOL, SODIUM HYALURONATE (ULMW), SODIUM SURFACTIN, COPPER GLUCONATE, PPG-2 METHYL ETHER, CELLULOSE GUM.

Upozornění

V případě, kdy sérum náhodně steče do oka, vypláchněte jej vlažnou vodou a osušte. Pokud by sérum výjimečně způsobovalo nějaké nežádoucí reakce, přestaňte jej používat.

Výrobce

DROGEREX - Jaroslav Šandera
Za Mostem 303/8, Ivančice, 66491

EAN 08595061618704