Menu

HiPP

BIO jablečno-hroznová šťáva

200 ml
24.95 Kč/100 ml
Popis

100 % ovocná jablečno-hroznová šťáva s nižším obsahem kyselin je vhodná pro citlivý dětský organismus. Šťávy jsou ideálním nápojem k příkrmům. Obsahují totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Slouží k uhašení žízně, můžete zředit kojeneckou vodou (1/3 šťáva a 2/3 vody).

  • Se sníženým obsahem alergenních složek: obsahuje málo složek, bez lepku, neobsahuje přidané mléčné složky.
  • Bez přídavku cukrů.
  • Obohaceno vitamínem C.
  • Bez přídavku aromat.
  • Bez přídavku barviv a konzervačních látek.
  • Změkčuje stolici.

Před použitím protřepat. Nápoj lze zředit pitnou vodou v poměru 1:2. Nespotřebovanou část uzavřete ve skleničce, uchovejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů. Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Použití

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte. Návod k přípravě: Před použitím protřepat. Zdroj vitamínu - podávejte k jídlu. Lze zředit pitnou vodou v poměru 1:2. Pro zdraví dítěte dodržujte návod k přípravě a skladování.

Vlastnosti
BIO BIO
Složení

Ovocná šťáva* 100 % (jablečná šťáva* nízké kyselosti z koncentrátu 77 %, šťáva* z bílého hroznového vína nízké kyselosti 23 %), Vitamin C, *z ekologického zemědělství, Podíl ovocné složky: 100 %

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 MLT %*
Sodík 0,02 g  
Sacharidy 12,3 g  
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g  
Tuky 0,1 g  
Bílkoviny 0,1 g  
Sůl 0,05 g  
Sacharidy, z toho cukry 11,9 g  
Vitamin C 30,0 mg 120
Energetická hodnota 215,0 kJ / 51,0 kcal  

*% Denní referenční hodnoty příjmu vitaminů a minerálních látek u dospělých osob.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě. Zbylou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Upozornění

Ujistěte se, zda sklo a víčko nejsou poškozené. Víčko cvakne při prvním otevření. Výrobek nepoužívejte, prohne-li se víčko pod tlakem. Nápoj obsahuje sacharidy, které častým pitím nebo sáním z lahve způsobují zubní kaz.

Výrobce

HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14 155 00 Praha 5

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 09062300102496