Menu

NIVEA

Antiperspirant sprej pro ženy Pearl & Beauty

150 ml
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 69.90 Kč
46.60 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:69.90 Kč
Popis

Antiperspirant sprej Pearl & Beauty eliminuje pocení a zároveň pečuje o vaše podpaží. Unikátní pečující složení bez alkoholu s cennými výtažky z perel. Vaše pokožka bude neodolatelně hebká, přitažlivá a svěží až na 48 hodin. Spolehněte se na účinnou ochranu s velmi ženskou a smyslnou vůní.

Použití

Před použitím protřepejte! Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na podpaží. Nechte zaschnout.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum chlorohydrate, Isopropyl palmitate, Parfum, Hydrolyzed pearl, Persea gratissima oil, Octyldodecanol, Disteardimonium hectorite, Dimethicone, Propylene carbonate, Dimethiconol, Geraniol, Benzyl alcohol

Upozornění

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Do odpadu vhazujte pouze zcela vyprázdněnou lahev. Používejte pouze pro stanovený účel. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04005808734528