Menu

NIVEA

Antiperspirant sprej pro ženy Black & White Invisible Pure

150 ml
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 69.90 Kč
46.60 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:69.90 Kč
Popis

Skutečně účinný antiperspirant se svěží lehkou vůní, který chrání proti pocení i zápachu a zároveň chrání i vaše oblečení. Laboratoře NIVEA jako vůbec první vyvinuly složení antiperspirantů s unikátní patentovanou technologií, která zabraňuje vzniku bílých stop na černém oblečení a pomáhá předcházet vzniku žlutých skvrn, které se mohou časem objevit na bílém oblečení.

Použití

Před použitím protřepejte! Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Isopropyl palmitate, Aluminum chlorohydrate, Dicaprylyl ether, Caprylic/capric triglyceride, Octyldodecanol, Triethyl citrate, Parfum, Palmitamidopropyltrimonium chloride, Propylene glycol, Disteardimonium hectorite, Propylene carbonate, Tocopherol, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol

Upozornění

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Radlická 354/107b 150 00 Praha 5

Vyrobeno
Německo
EAN 04005808728879